HTC Play Days - nowa promocja dla fanów HTC w Play [wideo]

HTC Play Days

HTC Play Days

Od dzisiaj do 21 lipca w sieci Play trwać będzie atrakcyjna promocja HTC Play Days. W ramach oferty klienci kupujący u operatora telefony tajwańskiego producenta dostają darmowy Internet na rok. Wyposażony w klawiaturę QWERTY telefon HTC Desire Z oferowany jest od złotówki. Jakie są szczegóły oferty?

iPad odpowiedzialny za 1% światowego ruchu

Play przekonuje, że dzięki darmowemu Internetowi można obniżyć rachunek o 10 złotych w taryfie All Inclusive i o 16 zł w taryfie All Inclusive MAX. Promocja HTC Play Days dostępna jest nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz również dla firm. Wybierając Play Days, można oszczędzić 7 zł netto w taryfie All Inclusive dla Firm i 14 zł netto w All Inclusive dla Firm MAX. Wystarczy wybrać dowolną komórkę HTC.

HTC Desire Z można kupić za 1 zł w taryfie All Inclusive 95 aż do wyczerpania zapasów. W tańszych LongPlay II 29 i All Inclusive MAX 45 urządzenie wyceniono na 619 zł. Szczegółowy cennik i regulamin promocji dostępne są na stronie operatora.

Przy okazji HTC Play Days obniżono cenę wyposażonego w klawiaturę QWERTY smartfona Desire Z. Jedna z lepszych komórek z Androidem i pełną klawiaturą kosztuje złotówkę. Nowa promocja reklamowana będzie w telewizji, radiu i Internecie. Na zlecenie Play przygotowano krótką reklamę HTC Play Days.

Również dziś w ofercie Play pojawił się high-endowy HTC Sensation. Promocja HTC Play Days jest korzystna dla osób, które nosiły się z zamiarem zakupu komórki tajwańskiego producenta. Darmowy Internet na rok to idealny dodatek do smartfona.

Źródło: blogplay

Zobacz również: Mobilne filmowanie i fotografowanie

Podziel się:

Przeczytaj także: