T-Mobile wprowadza darmowe rozmowy do klientów w Polsce i na świecie!

T-Mobile

T-Mobile

T-Mobile zapowiedział dzisiaj kilka ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie będą bezpłatne. Jest to pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych.

Pierwsza oferta T-Mobile: Wszędzie w sieci – jest nieźle…

Klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert Zawsze otrzymają możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile (włączając klientów Ery i Tak Taka), jak i na numery T-Mobile na świecie.

Zawsze rozmawiaj to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa Zawsze biznes w cenie 32 złote netto. Te dwie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na 18 lub 24 miesięcy.

Zawsze w kontakcie – oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMS-ów i MMS-ów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto dostaną również pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa Zawsze biznes Max w cenie 39 złotych netto.

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie Internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

Wszędzie rozmawiaj – kolejna oferta polskiego T-Mobile

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny Internet w telefonie. Usługa Zawsze biznes będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 złotych w zależności od wybranego abonamentu.

Zobacz również: Huawei Ascend Mate7 w naszych rękach

Zawsze blisko - to oferta dla klientów usług prepaid Tak Tak T-Mobile na Kartę, w której za 9 złotych otrzymają pakiet 2000 minut na połączenia do sieci T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni. Liczba aktywnych pakietów nie jest limitowana i klient będzie mógł aktywować ich dowolną liczbę.

Między nami to z kolei usługa, którą klienci otrzymują razem ze starterem Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 złotych klient dostanie dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Usługa Między nami polega na nielimitowanej liczbie półgodzinnych bezpłatnych połączeń między tymi numerami przez rok oraz równie długą ważnością konta na każdej z kart.

Więcej informacji o ofertach T-Mobile będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia ich do oferty 5 czerwca br.

Patrząc na nowe oferty, które wprowadzi T-Mobile, niezwykle cieszę się z wejścia tego operatora na nasz rynek. Oferty zarówno w roamingu, jak i przy krajowych połączeniach prezentują się świetnie, a klienci będą mieli bardzo duży wybór korzystnych pakietów. Mam nadzieję, że nowe oferty T-Mobile zmobilizują Orange i Plusa, które obecnie nieco odstają od konkurencji…

Źródło: informacja prasowa

Podziel się:

Przeczytaj także: