Powiększenie blueconnect - większy limit... za opłatą

Sieć komórkowa Era postanowiła dać swoim klientom kolejną okazję do dłuższego korzystania z Internetu. W ramach promocji "Powiększenie blueconnect" użytkownik oferty może wykupić sobie dodatkowy transfer — od 0,5 GB do nawet 2 GB.

Z nowej promocji, która obowiązuje od piątku, 17 marca, aż do końca roku 2011, mogą skorzystać wszyscy abonenci mający taryfę data lub blueconnect. Usługa "Powiększenie blueconnect" umożliwia im zwiększenie miesięcznego limitu danych w ramach posiadanej usługi blueconnect.

Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

Opłata za usługę jest doliczana do rachunku telefonicznego dla numeru, dla którego nastąpiła aktywacja i wynosi:

  • powiększenie o 0,5 GB — opłata jednorazowa 10,00 zł z VAT
  • powiększenie o 1 GB — opłata jednorazowa 14,99 zł z VAT
  • powiększenie o 2 GB — opłata jednorazowa 24,99 zł z VAT

Aktywacji usługi można dokonać:

  • poprzez kontakt z konsultantem Biura Obsługi Abonenta (602 900 – opłata za połączenie zgodna z aktualnym cennikiem);
  • poprzez dedykowaną stronę www wyświetlaną abonentowi w momencie ograniczenia parametrów technicznych transmisji.

W przypadku numerów blueconnect, na których została ograniczona prędkość transmisji danych, aktywacja usługi spowoduje przywrócenie pierwotnych parametrów transmisji danych — oczywiście, tylko do czasu wykorzystania wykupionego, dodatkowego limitu.

Zobacz również: Mobilne filmowanie i fotografowanie

Nowości w ofercie iPlus już od dzisiaj!

Abonent może aktywować jednorazowo każdy z dostępnych pakietów w każdym cyklu rozliczeniowym. Dane niewykorzystane w ramach usługi promocyjnej "Powiększenie blueconnect" nie są przenoszone na kolejny okres.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Samsung Galaxy Core Max oficjalnie. Kolejny średniak z AMOLED-em W skócie: Microsoft Lumia zamiast Nokii, aparat Oppo N3 i Galaxy Note 4 w częściach iPad w dół, iPhone i zyski w górę. Apple ogłasza wyniki finansowe za ostatni kwartał OnePlus One'a w końcu kupisz bez zaproszenia, ale będziesz musiał się pospieszyć W skrócie: zegarek Microsoftu, lepszy Gmail 5.0 i Sting śpiewający dzwonki Android 5.0 Lollipop na wideo. Wygląda prześlicznie Motorola Droid Turbo na zdjęciach Tydzień w krzywym zwierciadle: to trwało zbyt długo Weekendowy Zestaw gier i Aplikacji: UP by Jawbone, Entwined Challenge i Daddy Long Legs Android 5.0 Lollipop - jakie urządzenia zostaną zaktualizowane? W skrócie: ZenFone'y w przedsprzedaży oraz przykładowe zdjęcia zrobione Nexusem 6 i Nexusem 9 W skrócie: Nexus 6 u boku iPhone'a 6 Plus, Galaxy Golden 2 i nowe iPady na stronie Apple'a Oppo N3 będzie miał udoskonalony obracany aparat, ale co z tego? HYENT kolejny polski startup, który zdecydował się na crowdfunding Jaka będzie nazwa nowego Androida? W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik Ogromny Nexus 6 i Nexus 9 przyłapane na nowych reklamach Androida Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł W skrócie: współpraca OnePlusa i JBL, Huawei Honor 6 Extreme Edition i klon iPhone'a on Lenovo Tydzień w krzywym zwierciadle: wielozadaniowość w Androidzie i Microsoft w kosmosie Gigantyczny wyciek prywatnych zdjęć użytkowników Snapchata W skrócie: polska cena Galaxy Note'a 4 i HTC One (M8) również z funkcjami Eye Experience Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na współdzielonym ekranie stanie się androidowym standardem? W skrócie: nowe Lumie już wkrótce, drogi G Watch R i Xperie z DropBoxem

Popularne w tym tygodniu:

Legenda powraca: nowa Nokia 3310 już wkrótce! Masz problem z natrętnymi telemarketerami? Oto skuteczny sposób na walkę z niechcianymi połączeniami Nie daj się nabrać - nowa "fala oszustw" to ściema Czystka w Google Play. Zniknie mnóstwo aplikacji AirPods - słuchawki, których praktycznie nie da się kupić Panele OLED nie tylko w najdroższej wersji iPhone’a 8? Po co w LG G6 ekran 18:9? Tak wygląda Huawei P10. Niestety będzie mało zmian względem poprzednika Nieznane telefony znanych marek: Samsung Samsung Galaxy S8: wizualizacje na zdjęciach i wideo Alerty pogodowe bez dostępu do sieci? IBM znalazło rozwiązanie Google stracił pracownika odpowiedzialnego za jeden z największych atutów Androida