Darmowe rozmowy ze wszystkimi w Orange

Także od jutra (14 września) klienci kupujący jeden z planów abonamentowych Delfin, Pelikan lub Pantera w Orange dostaną bezpłatnie promocyjną usługę Pogaduchy w Orange. Umożliwi ona darmowe rozmowy wewnątrz sieci Orange.

Orange One — szczegóły nowej taryfy

Dzięki Pogaduchom w Orange codziennie między godziną 18.00 a 8.00 oraz w weekendy można bezpłatnie rozmawiać ze wszystkimi numerami w sieci Orange. Usługa będzie dodawana bezpłatnie do każdej nowej aktywacji we wszystkich planach abonamentowych Delfin, Pelikan i Pantera w Orange. Skorzystają z niej także klienci przedłużający umowę. W zależności od wybranej opcji umowy można z niej korzystać nawet przez 12 miesięcy. Szczegóły poniżej:

Oprócz tego na klientów wybierających nową aktywację z umową na 36 miesięcy czekają bezpłatne pakiety 20 dodatkowych minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci. Otrzymają je także klienci przedłużający umowę na 30 lub 36 miesięcy.

Orange Free – najtańszy mobilny Internet?

Na wszystkich kupujących czekają nowe telefony w atrakcyjnych cenach, dopasowane do charakteru poszczególnych ofert:

Zobacz również: Mobilne filmowanie i fotografowanie

  • Sony Ericsson Elm — dla oferty Delfin w Orange,
  • Sony Ericsson Hazel — dla oferty Pelikan w Orange,
  • Sony Ericsson Xperia X10 mini — dla oferty Pantera w Orange.

Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie: www.orange.pl.

Podsumowując nowe oferty Orange, mogę stwierdzić, że są one interesujące i z pewnością przypadną do gustu wielu użytkownikom (w szczególności nowy mobilny internet). Spodziewałem się jednak nieco więcej po hucznych zapowiedziach rzecznika prasowego pomarańczowego operatora.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się:

Przeczytaj także: