Pakiet SMS-y za Grosze - Nowe Orange Go

Już od wczoraj klienci oferty Nowe Orange Go — mogą korzystać z pakietu obniżającego koszty wysyłania SMS. Za 6 zł dostajemy 600 SMS-ów, co jak łatwo przeliczyć przekłada się na 1 grosz za każdą wysłaną wiadomość.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange, podkreślił na swoim blogu firmowym:

Pakiety obniżającę koszty to jedne z ulubionych usług prepaidowców i kojarzą się zwłaszcza z OPOP. Dlatego myślę, że fajną niespodzianką jest wprowadzenie od dzisiaj pakietu 600 SMS-ów za 6 zł dla klientów NOG. Wiadomości za grosz można wysyłać do wszystkich w sieci Orange.


Co ciekawe, do wyboru mamy dwa rodzaje pakietów:

  • Pakiet Jednorazowy - aktywuje się go na okres 30 dni, po czym, jeśli chcemy zamówić kolejny na następny miesiąc, ponownie trzeba dokonać aktywacji.
  • Pakiet Cykliczny - świetna opcja dla zapominalskich: wystarczy raz aktywować, a pakiet odnawia się sam co kolejne 30 dni, oczywiście do czasu, kiedy tą opcję wyłączymy.

“Korzyści Optymalne” w biznesowym Orange

Sposoby aktywowania promocji:

  • Wiadomość SMS pod numer 789 — o treści odpowiednio: "GROSZ" dla Pakietu Jednorazowego lub "PAKIET" dla Pakietu Cyklicznego

Zobacz również: Inteligentne okulary Sony

  • Krótki kod — odpowiednio: *101*12# dla Pakietu Jednorazowego lub *101*13# dla Pakietu Cyklicznego
  • Orange Automatyczne Biuro Obsługi Klienta — numer *500
  • Internet — Orange on-line

Aby sprawdzić stan pakietu, wystarczy wysłać SMS o treści ILE pod numer 789 (opłata jak za SMS-a do Orange zgodnie z obowiązującym Użytkownika cennikiem usług).

W ramach pakietu SMS-y za Grosze dostajemy do wykorzystania 600 SMS-ów, każdy za 1 grosz. Pakiet kosztuje 6 zł i ważny jest przez 30 dni.

Źródło: Orange

Podziel się:

Przeczytaj także: