Motorola Droid X i Droid 2 z procesorami TI OMAP

Potwierdziły informacje o tym, że komórki Motorola Droid X i Motorola Droid 2 nie są wcale wyposażone w procesory Snapdragon, a w układy TI OMAP produkowane przez Texas Instruments.

Motorola Droid X na oficjalnym zwiastunie [wideo]

Układy Snapdragon stały się jednymi z najczęściej wykorzystywanych, jednak dobrze, że pojawiła się alternatywa. Gdy na rynku pojawią się nowe Motorole z procesorami OMAP łatwiejsze będzie porównanie możliwości układów, pracujących w telefonach z tym samym systemem. Wiadomo, że komórki, które wkrótce trafią do oferty sieci Verizon będą wyposażone w procesory o taktowaniu 1 GHz.

Szkoda jednak, że amerykański producent nie zdecydował się na zamówienie procesorów Hummingbird od Samsunga.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Popularne w tym tygodniu:

iPhone X oficjalnie. "On nie ma ekranu, on jest ekranem" Android 8.0 Oreo - które urządzenia zostaną zaktualizowane? Oficjalna lista iPhone 8 #nikogo. Samsung może zacierać ręce Do iPhone'a X i Face ID jestem nastawiony sceptycznie. iPhone 8 to już w ogóle kpina iPhone 8 i 8 Plus oficjalnie. Mają lepsze aparaty i układy, ale to nic nowego iPhone 8 i iPhone X - gdzie najtaniej? Polskie ceny modeli iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Tanio nie jest Samsung się zlitował. Możesz już wyłączyć przycisk Bixby w Galaxy S8 i Galaxy Note8 Pi - prawdziwie bezprzewodowa ładowarka. Naładuje twój telefon na odległość Samsung i LEGO chcą żerować na młodszych użytkownikach. Mam nadzieję, że im się nie uda Wiele bym dał, aby Finowie tworząc Nokię 9 poszli w ślady Samsunga Apple Watch Series 3 oficjalnie. Nie potrzebuje iPhone'a, by działać