Tajemnicza dotykowa Motorola z klapką to Moto MT820

fot. hiapk.com

fot. hiapk.com

Kilka dni temu do Sieci trafiły zdjęcia ciekawego modelu telefonu, nad którym podobno pracuje Motorola. Komórka ma być dotykowym urządzeniem wyposażonym w ochronną klapkę na ekran, podobną jaką można było spotkać w serii Ming producenta, czy też w Motoroli Krave. Na chińskim forum hiapk.com jeden z użytkowników zamieścił bardzo dokładne zdjęcia telefonu i ujawnił kilka informacji dotyczących komórki.

Moto MT820, bo tak ma się nazywać telefon, będzie kontynuacją linii Ming Motoroli — serii charakteryzującej się specyficzną budową komórek. Nowy telefon amerykańskiej firmy także będzie wyposażony w dotykowy ekran oraz klapkę, która będzie spełniać przede wszystkim funkcję ochronną. Jak już wspominałam w poprzednim wpisie, możliwe, że klapka będzie umożliwiała obsługę dotykowego ekranu bez jej otwierania.

Nowy Android Motoroli wyposażony w klapkę?

Model MT820 ma być smartfonem bazującym na Androidzie z obsługą sieci 3G, w tym chińskiej sieci TD-SCDMA. Komórka na pewno pojawi się w sprzedaży w Chinach. Niestety nie wiadomo jeszcze, czy Europejczycy także będą mieli możliwość zakupu nowego Androida.

Tymczasem spójrzcie na dokładne zdjęcia Moto MT820:

[photo position="inside"]52693[/photo][photo position="inside"]52694[/photo]

Obszerną galerię Moto MT820 znajdziecie tutaj.

Źródło: Slashphone

Zobacz również: Sony Xperia M4 Aqua

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze