Orange automatycznie przedłuży ci umowę!

Korzystasz z biznesowej taryfy Orange? W takim razie pilnie zwracaj uwagę na przesyłane przez operatora informacje o kończącej się umowie terminowej! Jeśli na nie odpowiednio nie zareagujesz, sieć sama przedłuży twoją umowę - nie zmieniając jej na bezterminową. Zostaniesz związany z siecią nawet na kolejne 36 miesięcy.

Oczywiście, wyłącznie w trosce o twoje zadowolenie.

Nowa klauzula w umowach.

Pomarańczowy Operator zdecydował się zmienić nieco zapis regulaminu dotyczący zasad przedłużania umowy w taryfach biznesowych. Do podpisywanych nowych umów i aneksów dojdzie punkt mówiący o tym, że Orange automatycznie będzie przedłużać czas ich trwania, jeśli klient nie podejmie sam negocjacji dotyczących warunków dalszej współpracy z siecią.

Umowa przedłużona zostanie na taki sam okres, na jaki została pierwotnie zawarta — a więc może to być 12, 18, 24, 30, lub nawet 36 miesięcy.

Dostaniesz informację o bliskim końcu umowy.

Orange zapewnia, że już na trzy miesiące przed końcem obowiązującej umowy, klient dostawać będzie przypomnienie o konieczności podjęcia decyzji co do przyszłej współpracy. Rzecznik prasowy zapewnił:

Klienci, którym kończy się umowa otrzymają na wiele sposobów (SMS, mailing, wrzutka do faktury) informację o przygotowanej dla nich ofercie tak, że nie będą mogli jej przegapić.


Czas na zmianę warunków umowy mamy do ostatniego dnia trwania aktualnie obowiązującej. Po tym terminie sieć automatycznie przedłuży ją na takich warunkach, jakie wygeneruje dla ciebie system. Oferta zawierać będzie:

Zobacz również: Wearables niedalekiej przyszłości

  • warunki promocyjne z ostatniej umowy (lub aneksu do umowy),
  • wszystkie usługi aktywne na numerze na 3 okresy rozliczeniowe przed końcem umowy.

Oferta ekskluzywna

Dla klientów, którzy zdecydują się skontaktować z Orange przed wygaśnięciem bieżącej umowy, przygotowano ofertę ekskluzywną, w dwóch wariantach:

  • wiariant z telefonem lub modemem — przedłuża umowę o kolejne 24 miesiące, niezależnie od czasu trwania pierwotnej;
  • wiariant z dwiema darmowymi usługami — przedłuża umowę o 12, 18 lub 24 miesiące, w zależności od czasu, na jaki podpisano poprzednią.

Jak zmienić warunki umowy?

Aby skorzystać z innych warunków, klient musi skontaktować się z infolinią operatora pod numerem *400 lub przedłużyć umowę na stronie WWW operatora.

Można to zrobić najpóźniej ostatniego dnia obowiązywania starej umowy lub aneksu.

Jak całkowicie wypowiedzieć umowę?

Trzeba pamiętać, że skuteczne wypowiedzenie umowy złożyć trzeba na jeden pełny okres rozliczeniowy przed jej końcem! Jeśli przekroczymy ten termin, nasza współpraca z siecią zostanie zakończona dopiero po kolejnym okresie rozliczeniowym, a więc miesiąc później — już w trakcie obowiązywania automatycznego przedłużenia umowy.

Źródło: Telepolis.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Samsung Galaxy Core Max oficjalnie. Kolejny średniak z AMOLED-em W skócie: Microsoft Lumia zamiast Nokii, aparat Oppo N3 i Galaxy Note 4 w częściach iPad w dół, iPhone i zyski w górę. Apple ogłasza wyniki finansowe za ostatni kwartał OnePlus One'a w końcu kupisz bez zaproszenia, ale będziesz musiał się pospieszyć W skrócie: zegarek Microsoftu, lepszy Gmail 5.0 i Sting śpiewający dzwonki Android 5.0 Lollipop na wideo. Wygląda prześlicznie Motorola Droid Turbo na zdjęciach Tydzień w krzywym zwierciadle: to trwało zbyt długo Weekendowy Zestaw gier i Aplikacji: UP by Jawbone, Entwined Challenge i Daddy Long Legs Android 5.0 Lollipop - jakie urządzenia zostaną zaktualizowane? W skrócie: ZenFone'y w przedsprzedaży oraz przykładowe zdjęcia zrobione Nexusem 6 i Nexusem 9 W skrócie: Nexus 6 u boku iPhone'a 6 Plus, Galaxy Golden 2 i nowe iPady na stronie Apple'a Oppo N3 będzie miał udoskonalony obracany aparat, ale co z tego? HYENT kolejny polski startup, który zdecydował się na crowdfunding Jaka będzie nazwa nowego Androida? W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik Ogromny Nexus 6 i Nexus 9 przyłapane na nowych reklamach Androida Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł W skrócie: współpraca OnePlusa i JBL, Huawei Honor 6 Extreme Edition i klon iPhone'a on Lenovo Tydzień w krzywym zwierciadle: wielozadaniowość w Androidzie i Microsoft w kosmosie Gigantyczny wyciek prywatnych zdjęć użytkowników Snapchata W skrócie: polska cena Galaxy Note'a 4 i HTC One (M8) również z funkcjami Eye Experience Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na współdzielonym ekranie stanie się androidowym standardem? W skrócie: nowe Lumie już wkrótce, drogi G Watch R i Xperie z DropBoxem

Popularne w tym tygodniu:

Samsung potwierdza: będzie Galaxy Note 8 Huawei Mate 9 będzie wyglądał jak Note7? Huawei nie mógł lepiej trafić [Aktualizacja] Xiaomi rozszerza dystrybucję smartfonów w Polsce i zapowiada kolejny model Tak wygląda wnętrze samochodu po wybuchu iPhone’a 7 Xiaomi Mi Note 2 coraz bliżej. Czy przecieki nie są zbyt piękne, by były prawdziwe? Baterie do Samsungów Galaxy S8 będzie produkowało... LG? Klienci stracili zaufanie do Samsunga. Badanie potwierdza obawy firmy Android 7.1, czyli jak nie prowadzić polityki aktualizacyjnej Oto prawdopodobna przyczyna samozapłonów Note’a 7. Pozostaje jedno pytanie… iPhone 7 jest jak samouczek przygotowujący klientów na przyszłoroczną premierę Huawei Mate 9 z 4-krotnym zoomem optycznym i kosmiczną ceną? Samsung oskarżony o ukrywanie prawdy na temat wybuchających smartfonów