Nokia Configuration Tool pomoże szybko skonfigurować telefon

Konfigurowanie pewnych funkcji komórki może być dla wielu osób żmudną i niekiedy trudną czynnością. Takimi własnie konfigurowalnymi funkcjami mogą być usługa MMS, skrzynka E-Mail, konfiguracja punktów dostępowych i wiele innych. Dla użytkowników wybranych* Nokii powstało wspaniałe narzędzie o nazwie Nokia Configuration Tool, którego zadaniem jest zarządzanie konkretnymi funkcjami komórki za pośrednictwem komputera.

Według producenta możemy konfigurować poszczególne funkcje:

  • Wireless LAN;
  • VPN;
  • VoIP;
  • Email;
  • konfigurowanie punktów dostępowych nawet dla kilku urządzeń na raz;
  • zarządzanie aplikacjami, kontaktami, wiadomościami itp., także z możliwością konfigurowanie kilku urządzeń na raz.

To wspaniałe narzędzie dla — jak wspomniałem — nieco mniej obeznanych 'w temacie' jak i tych, którym nie chce się konfigurować urządzeń jedno po drugim. Wystarczy posiadać zainstalowany pakiet Nokia PC Suite oraz mieć sprawne połączenie USB.

Obsługiwane urządzenia na dzień dzisiejszy to: Nokia E51, Nokia E52 PR 2.0 i nowsze, Nokia E55 PR 2.0 i nowsze, Nokia E60, Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E62, Nokia E65, Nokia E66, Nokia E70, Nokia E71, Nokia E72, Nokia E75 PR 2.1i nowsze, Nokia E90 Communicator, Nokia N97 i Nokia N97 mini.
Nokia Configuration Tool możemy ściągnąć bezpłatnie z tego adresu (ok. 25MB).

źródło: mynokiablog.com

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Twórcy WhatsAppa chyba jeszcze nie wiedzą, że Windows Phone już nie żyje SwiftKey to pierwsza klawiatura ekranowa oparta na sztucznych sieciach nauronowych. Jak działa? Google Allo? Dziękuję, zostaję przy Messengerze Boom na Pokemon GO dobiega końca, ale twórcy nie mają powodów do obawy Ostatnie zmiany w Pokemon GO to wylewanie dziecka razem z kąpielą Appshaker powraca! Zobacz pierwszy odcinek nowej serii Interfejs nadchodzących smartfonów Google'a możesz mieć już dziś