iPhone od Verizona z 3,7-calowym wyświetlaczem i procesorem 1,2 GHz?
Wczoraj Jacek pisał o tym, że do oferty amerykańskiego operatora Verizon trafi specjalna edycja iPhone’a. Według serwisu DVICE, który rzekomo poznał prawdziwą specyfikację kolejnego iPhone’a, najnowsze dziecko Apple będzie wyposażone w procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz wyświetlacz Retina o przekątnej 3,7 cala.
Ciekawe rozwiązanie Palma dla tabletów: odczepiany telefon
To wszystko ma być opakowane w nowy design, a antena, która daje o sobie znać w iPhonie 4, ma zostać umieszczona gdzieś w środku, aby nie sprawiała problemów. Ile w tym prawdy? Okaże się w styczniu bądź to czerwcu 2011.
-
Adam
-
bolec
-
soczek
-
royal
-
http://www.abercrombie.com MIchal
-
damiaczu
-
royal
-
Aulos
-
madera
-
n8
-
mhm
-
franek
-
Bakhu
-
Rysiek
-
Rogi
-
xxx
-
PatrykOS
-
royal
-
LLime
-
http://zzz kriz2000
-
Lolo
-
Lolo
-
P
-
b4it
-
Max
-
jack
-
Igor
-
http://takestars.blogspot.com dami3n
-
b4it
-
b4it









![Najszybsze seryjne samochody na słynnym torze Nürburgring [galeria]](http://s1.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/t/135x84/2012/02/mix.jpg)

![Wizja tabletu według Sony, czyli testujemy Tablet P [test]](http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2012/02/tablet-P-00-135x84.jpg)

![Zostań mistrzem fotoedycji z tabletem Wacom Intuos4 - najlepsze prace [galeria]](http://s2.blomedia.pl/fotoblogia.pl/t/135x84/2012/02/Palais-de-Jubarte-240x168.jpg)


