Nokia i tablet z Androidem?
Dziennikarze Digitimes dotarli do kolejnych nieco szokujących informacji. Według informacji osób zbliżonych do producentów komputerów i netbooków do grona firm współpracujących z koncernem Google przy budowie tabletów ma dołączyć… fińska Nokia.
Polski koncept Nokii z Windows Phone 7 [wideo]
Ludzie związani z przemysłem komputerowym zaznaczają, że Google podejmuje współpracę głównie z producentami smartfonów. Wśród firm mających wypuszczać na rynek tablety z systemem Android Honeycomb wymieniono Samsunga, Motorolę, LG, HTC oraz wspomnianą już wcześniej Nokię.
Rewelacje podawane przez Digitimes to kolejna interesująca plotka związana z fińskim producentem. Wcześniej mówiło się, że Nokia ma zamiar wypuścić smartfony z systemem Windows Phone 7. Cóż, przedstawiciele Nokii cały czas zapewniają, że możemy spodziewać się sprzętu na Symbianie i MeeGo.
-
Arashel
-
Zakrza
-
Raszlo
-
Tomek
-
Ropa
-
oirf
-
Zakrza
-
http://www.androidomania.pl Mateusz
-
finer
-
haxor
-
alek
-
Arashel
-
matt









![Fiat Qubo 1,3 Multijet Dynamic – kompakt do zadań wszelkich [test]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/02/DSC_6839.jpg)
![Suzuki Kizashi – nowy styl życia Eskimosów [reklama]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/02/aaaa.jpg)