Samsung: za trzy lata wyprzedzimy Nokię!
Przedstawiciele koreańskiego Samsunga postanowili zakończyć rok dość optymistyczną informacją związaną z planami na następne 12 miesięcy. Według zarządu firmy spółka stanie się największym producentem w branży telefonów komórkowych już w ciągu najbliższych 3 lat. Atak Samsunga rozpocznie się już w 2011 roku.
Nokia N8 sprzedała się w liczbie 4 milionów egzemplarzy?
Koreański producent poinformował o planach zwiększenia produkcji w fabrykach w Chinach i Wietnamie. Według zapowiedzi trzy chińskie fabryki Samsunga w miejscowościach Huizhou, Tianjin i Shenzhen będą składać aż 60% produkowanych urządzeń. W Wietnamie montowanych będzie około 15% komórek. Koreańskie fabryki zostaną wykorzystane przede wszystkim do produkcji high-endowych smartfonów.
Zdaniem zarządu Samsunga w ciągu trzech lat uda się wyprzedzić fińską Nokię. Analitycy zapowiadają, że w przyszłym roku firma sprzeda około 7 milionów smartfonów. Miejmy nadzieję, że sprzęt składany w Chinach nie straci na jakości ;)
-
http://lol lol
-
Elkor
-
maRcin
-
http://s Barthlomeus
-
DnB
-
Elkor
-
aniołek
-
Lukanos
-
Mirek
-
DnB
-
tomi28
-
tomi28
-
yhym
-
krzysiek
-
Chuck









![Fiat Qubo 1,3 Multijet Dynamic – kompakt do zadań wszelkich [test]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/02/DSC_6839.jpg)
![Suzuki Kizashi – nowy styl życia Eskimosów [reklama]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/02/aaaa.jpg)