-
iPad 2 oficjalnie!
-
Plusikowe a rozliczenia podatków
Całkiem niedawno sieć komórkowa Plus wprowadziła wyjątkowo oryginalną promocję. Po podpisaniu umowy na określonych w niej zasadach nowy klient sieci mógł bonus gotówkowy zamiast (jak to jest zazwyczaj) odejmować od abonamentów - wypłacić sobie w bankomacie i schować do kieszeni. Pojawił się jednak problem: co z podatkiem...? -
BlackBerry PlayBook w sprzedaży od 10 kwietnia?
-
HTC ma kolejny problem z modelem ChaCha. Jaki?
Wygląda na to, że ewentualne naruszenie patentu do nazwy ChaCha to niejedyny problem nowej komórki HTC. Okazuje się, że w Hiszpanii nazwa smartfona przygotowanego z myślą o użytkownikach Facebooka może się bardzo źle kojarzyć. Jak? -
Orange rozszerza zasięg HSPA+
-
Nokia N8 i niewidomy fotograf [wideo]
-
Darmowy dostęp do e-Wprost w Orange
-
Samsung Galaxy S II na Wyspach – za ile?
-
Sony Ericsson Xperia arc – galeria
Sony Ericsson Xperia arc pojawi się na światowym rynku w ciągu najbliższych tygodni. Jednak zanim zobaczymy tego smartfona w sklepach, warto już teraz przyjrzeć się mu nieco bliżej. Zapraszamy do galerii, która została udostępniona dzięki życzliwości serwisu fanklub.se. -
360 Compact Folding – telefon na zawiasach
Telefony mają obecnie mnóstwo funkcji i usprawnień wynikających z charakteru obudowy. Wśród nich można znaleźć składane klapki, wyjmowane podpórki czy dwa ekrany, które są w stanie pracować jako jedna duża całość. Chcąc mieć je wszystkie, niestety należałoby kupić co najmniej trzy urządzenia. Projektant z designerskiej szkoły SADI opracował ciekawy koncept o nazwie 360 Compact Folding, który łączy w sobie wszystkie wspomniane elementy.





![Nokia N8 - Nokia N8 i niewidomy fotograf [wideo]](http://s2.blomedia.pl/komorkomania.pl/t/270x168/2011/03/nokian8.jpg)












![Motorola RAZR XT910 – żyletka wśród Androidów [test]](http://s1.blomedia.pl/komorkomania.pl/t/270x168/2012/05/Motorola-RAZR-5-109505.jpg)
![HTC One V – piękny w cieniu braci [test]](http://s2.blomedia.pl/komorkomania.pl/t/270x168/2012/05/One-V1-111630.jpg)





