Oferta MIX w Heyah

Od 24. marca (jutro) w Heyah będziesz miał możliwość podpisania umowy w ofercie MIX. Została ona oparta na Równej Taryfie. Za poszczególne czynności zapłacisz:
— 44 grosze za połączenie do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych na terenie Polski i całej Unii Europejskiej (prócz Play),
— 14 groszy za SMS,
— 2 grosze za 100 kb w pakietowej transmisji danych.

Przy podpisywaniu umowy w Heyah MIX będziesz miał do wyboru:
— jeden spośród ośmiu telefonów w specjalnej cenie (patrz tabelka poniżej),
— kwotę, jaką co miesiąc będziesz doładowywał konto (30 lub 50 złotych),
— czas jej trwania (12, 24 lub 36 miesięcy).

mix

Promocyjne ceny komórek zależą — jak zwykle — od wybranej w umowie długości trwania umowy oraz kwoty, jaką będziesz zasilał co miesiąc swoje konto.

Jeżeli chcesz podpisać umowę będziesz mógł to zrobić w nowo-powstałych punktach sprzedaży Heyah MIX (w Media Markt, Saturn, a także pozostałych punktach oznaczonych logiem Heyah MIX). Można to zrobić również poprzez telefon (poprzez konsultanta Biura Obsługi Użytkownika Heyah) oraz przez internet na stronie Heyah.

Aby zostać klientem usługi MIX w Heyah na 12 miesięcy wystarczy, że podczas podpisywania umowy będziesz posiadał przy sobie dokument tożsamości z adresem zamieszkania (np. dowód osobisty). Obcokrajowcy muszą mieć paszport oraz kartę stałego pobytu.

Zawierając umowę w MIX dostaniesz na start wybrany przez Ciebie telefon wraz ze starterem o wartości 20 zł z przypisanym numerem.

Jeżeli jesteś już klientem Heyah możesz przejść na MIX nie zmieniając swojego numeru. Natomiast jeżeli zamówisz ofertę telefonicznie lub internet, pod wskazany przez Ciebie adres dostaniesz umowę kurierem (za przesyłkę nic nie zapłacisz).

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Jako klient Heyah MIX zobowiązujesz się każdego miesiąca zasilać konto określoną w umowie kwotą (możesz to rozłożyć na raty) oraz do zachowania cały czas konta na połączenia wychodzące, czyli minimum jedno doładowanie konta będzie musiało być wartości, która przedłuża ważność konta.

W Heyah MIX na razie dostępnych jest tylko osiem telefonów. Oferta ta ma być sukcesywnie poszerzana.

Źródło: Telix

Podziel się:

Przeczytaj także: