Play Fresh - szczegóły oferty [aktualizacja]

Play - najmłodszy operator komórkowy w Polsce przygotował na swoje drugie urodziny wiele promocji dla klientów.

Wśród nich znalazła się najświeższa oferta na kartę zaprezentowana dziś na konferencji prasowej - Play Fresh.

Za minutę połączenia do wszystkich sieci zapłacimy 29 gr - co najważniejsze - z naliczaniem sekundowym, za SMS-a: 9 gr, MMS-a: 19 gr a za 100 kB transmisji danych: 12 gr.

Przy każdym doładowaniu dostaniemy gratis pakiet SMS-ów do wszystkich:
— 5 zł — 500 SMS-ów (ważne 5 dni),
— 10 zł — 1000 SMS-ów (ważne 10 dni),
— 30 zł — 3000 SMS-ów (ważne 30 dni),
— 50 zł — 5000 SMS-ów (ważne 50 dni).

Każdorazowe zasilenie konta dowolną kwotą przedłuża ważność konta o 365 dni na połączenia wychodzące oraz o 455 dni na przychodzące.

W ofercie Play Fresh do dyspozycji klientów będą trzy pakiety:
— każde 2 minuty przychodzące z innych sieci dostaniemy 1 minutę do wszystkich — 3 zł (opłata jest jednorazowa, ważna do momentu utraty możliwości wykonywania połączeń wychodzących),
— 100 minut do Play i na stacjonarne za 5 zł na 30 dni,
— 5 MB transmisji danych na 30 dni za 5 zł.

Dostępne będą startery za:
— 5 zł — do wykorzystania mamy 5 zł,
— 9 zł — do wykorzystania mamy 9 zł + otrzymujemy na start bonus w wysokości 3 zł,
— 30 zł — do wykorzystania mamy 30 zł + bonus w wysokości 15 zł.

Oferta oficjalnie będzie dostępna od 16. marca (tj. poniedziałek), ale jeżeli komuś uda się znaleźć w jakimś sklepie starter już teraz to od razu będzie działał na wyżej wymienionych warunkach.

Zobacz również: Nokia: moja miłość

Jeżeli posiadamy inną ofertę w Play na kartę będziemy mieli bezpłatną możliwość przejścia na nową Play Fresh za pomocą kodu: *111*33*1#.

Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4, powiedział: „Play wprowadza agresywną taryfę pre-paid, która nie jest krótkoterminową obniżką cen, ale kluczową ofertą wykorzystującą niskokosztową strukturę Play. Jest to rewolucyjne posunięcie, które pokazuje możliwości Play w dostarczaniu wszystkim konsumentom tanich rozwiązań". Bannister dodał również: „Od uruchomienia sieci niespełna 2 lata temu, Play pozyskał 2 miliony klientów oferując tanie połączenia głosowe i tekstowe, tani roaming i dostęp do sieci szerokopasmowej, jak również doskonałe telefony. W chwili obecnej Play może zaoferować takie samo podejście klientom pre-paid. Celem Play jest wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wykorzystaniu możliwości nowoczesnej sieci 3G i 2G, nowoczesnych technologii i wydajnej struktury organizacyjnej, które pozwalają na ogromne oszczędności. Tymi oszczędnościami Play dzieli się z klientami oferując najtańsze na polskim rynku połączenia głosowe, sms-owe i przesył danych".

Prezentację wyżej opisanej oferty znajdziecie pod tym adresem.

Aktualizacja:

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości odnośnie powyższej oferty, zapraszam do zapoznania się z oficjalnym cennikiem - znajdziecie go tutaj oraz z regulamin oferty promocyjnej darmowe SMS-y w Play Fresh - tutaj. Oba pliki w formacie .pdf.

A tu znajdziecie filmik z wczorajszej konferencji prasowej:

Aktualizacja 2:

W sieci pojawiły się regulaminy trzech pakietów. Oto one:

- zbieraj minuty w Play Fresh - tutaj,

- 100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh - tutaj,

- tani internet w Play Fresh - tutaj.

Źródło: GSM OnlineTelepolisTelix

Podziel się:

Przeczytaj także: