Kolejny program do rozpoznawania mowy

Rozpoznawanie mowy za pomocą Vlingo.

Rozpoznawanie mowy za pomocą Vlingo.

W Internecie można znaleźć całkiem solidny program do rozpoznawania mowy dla telefonów komórkowych. Niestety, na razie działa on tylko na telefonach BlackBerry oraz iPhone. Na wersje dla Windows Mobile i Symbiana musimy jeszcze poczekać. Użytkownicy telefonów z tymi systemami operacyjnymi powinni skorzystać z narzędzi, które opisywaliśmy wcześniej.

Ten świetny, a w dodatku darmowy system, to Vlingo. Pozwala on nie tylko na wyszukiwanie kontaktów i otwieranie programów poleceniami głosowymi, ale także na dyktowanie SMS-ów i e-maili. Taka technologia to prawdziwe lekarstwo dla przemęczonych kciuków.

Vlingo jest dostępne w języku angielskim, co oznacza, że pisanie polskojęzycznych SMS-ów raczej nie zakończy się sukcesem. Jednak w przypadku języka angielskiego program działa bardzo skutecznie i nie zdarzają mu się rażące błędy.

Zaletą Vlingo jest bardzo łatwe i płynne przechodzenie do trybu dyktowania. Nie musimy ręcznie otwierać okienka edycji wiadomości, program zrobi to za nas. Oczywiście po wydaniu polecenia głosowego. Według zagranicznych testerów aplikacja reaguje naprawdę świetnie i po udostępnieniu wersji dla popularnych mobilnych systemów operacyjnych będzie na pewno stanowiła spory hit.

Zobacz również: Appshaker 101

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Twórcy WhatsAppa chyba jeszcze nie wiedzą, że Windows Phone już nie żyje SwiftKey to pierwsza klawiatura ekranowa oparta na sztucznych sieciach nauronowych. Jak działa? Google Allo? Dziękuję, zostaję przy Messengerze Appshaker powraca! Zobacz pierwszy odcinek nowej serii Drugi odcinek Appshakera już jest!