Przywracanie ustawień fabrycznych w telefonie Nokia

Telefony Nokia obsługują spory zestaw tajnych kodów. Większość z nich nie jest przydatna na co dzień, ale zdarzają się sytuacje, w których warto po nie sięgnąć. Chociażby oddając swój telefon do komisu. Przed sprzedaniem urządzenia dobrze jest przywrócić jego ustawienia fabryczne.

Zresetowanie komórki Nokia jest banalnie proste i sprowadza się do wpisania polecenia *#7370#. Ale uwaga ? twardy reset skasuje wszystkie nasze własne ustawienia urządzenia. Z komórki znikną także zapisane w niej dane.

Przed wpisaniem kombinacji trzeba koniecznie sprawdzić, czy bateria jest naładowana. Telefon nie powinien się rozładować w momencie kasowania ustawień oraz restartowania. To ważna kwestia, chociaż nie wspomina o niej większość witryn publikujących kody serwisowe dla telefonów Nokia.

Alternatywną metodę przywrócenia ustawień fabrycznych stanowi odszukanie tej funkcji w menu telefonu. Zapewne znajdziemy ją w podmenu Ustawienia. Skorzystanie z kodu w większości przypadków jest jednak zdecydowanie szybsze.

Zobacz również: Appshaker 104

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Twórcy WhatsAppa chyba jeszcze nie wiedzą, że Windows Phone już nie żyje SwiftKey to pierwsza klawiatura ekranowa oparta na sztucznych sieciach nauronowych. Jak działa? Google Allo? Dziękuję, zostaję przy Messengerze Boom na Pokemon GO dobiega końca, ale twórcy nie mają powodów do obawy Ostatnie zmiany w Pokemon GO to wylewanie dziecka razem z kąpielą Appshaker powraca! Zobacz pierwszy odcinek nowej serii Interfejs nadchodzących smartfonów Google'a możesz mieć już dziś