Uaktualnienie oprogramowania Nokii N95

nokia

nokia

Nokia po zaledwie miesiącu od poprzedniej zmiany wypuściła kolejny update oprogramowania v12.0.0.13 do Nokii N95. Tym razem zmiany są spore. Czytelnicy forum Saymbian-Freak opublikowali swoje obserwacje po zmianie firmware'u, który można ściągnąć ze strony producenta.

Oto ich spostrzeżenia:

  • telefon jest zauważalnie szybszy,
  • szybsze ładowanie galerii,
  • obsługa A-GPS,
  • naprawiony bug ostrości kamery,
  • szybsze otrzymywanie sygnałów GPS,
  • zmiany w przeglądarce internetowej,
  • czasem brak odpowiedzi klawiatury (szczególnie w przeglądarce i używając MSN),
  • nowe ikony dla aplikacji,
  • przy edycji dokumentu kursor domyślnie ustawia się na początku, nie na końcu tekstu jak było dotąd,
  • YouTube nadal nie działa.

Jak widać wiele poprawiono, ale to i tak nie koniec. Ciekawe czy za miesiąc producent zaskoczy nas następnym uaktualnieniem?

Źródło: SlashPhone

Zobacz również: Korzenie Bejeweled i Candy Crush Saga

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Twórcy WhatsAppa chyba jeszcze nie wiedzą, że Windows Phone już nie żyje SwiftKey to pierwsza klawiatura ekranowa oparta na sztucznych sieciach nauronowych. Jak działa? Google Allo? Dziękuję, zostaję przy Messengerze Boom na Pokemon GO dobiega końca, ale twórcy nie mają powodów do obawy Appshaker powraca! Zobacz pierwszy odcinek nowej serii Drugi odcinek Appshakera już jest!