Quiz Komórkomanii #9 - tablety (+ podsumowanie quizu o nakładkach systemowych)

Z quizami dotyczącymi smartfonów zazwyczaj radzicie sobie bardzo dobrze. Czy podobnie pójdzie wam z pytaniami związanymi z tabletami?

Quiz

Quiz (Shutterstock)

Zanim to sprawdzimy, zerknijmy na podsumowanie ubiegłotygodniowego quizu. Był on wyjątkowo trudny, przyznaję, ale tym większa powinna być satysfakcja dla garstki osób, które bezproblemowo uporały się ze wszystkimi pytaniami.

  • W quizie udział wzięło 1351 osób.
  • Prawidłowo na wszystkie pytania odpowiedziało 14 osób.
  • Błędnie na wszystkie pytania odpowiedziało 17 osób.
  • 76 osób odpowiedziało poprawnie tylko na jedno pytanie
  • W przypadku aż 5 pytań najczęściej wybierana odpowiedź była odpowiedzią błędną.
Podsumowanie quizu o nakładkach systemowych na androida

Quiz Komórkomanii #9

Jeśli powyższy quiz nie wyświetla się prawidłowo, kliknijcie tutaj. Podsumowanie wraz z kolejnym quizem pojawi się na łamach Komórkomanii 20 lutego.

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Artykuły:

3 technologie, które miały zrewolucjonizować nasze życie, a się nie przyjęły Kupiłeś za granicą telefon niedostępny w Polsce? Sprawdzamy, czy w razie konieczności polski serwis podejmie się naprawy Era G1, HTC Magic czy HTC Hero, czyli kiedyś dokonałem doskonałego wyboru Jaki telefon ma... Cyber Marian? "Mobile VR to najbardziej przyszłościowe rozwiązanie VR na rynku" - JackQuack dla Komórkomanii Myślisz, że fragmentacja Androida nie jest problemem? Przyjrzyj się rozwojowi tej aplikacji #KrzyweZwierciadło: Microsoft ma rewolucyjny pomysł na dostarczanie internetu. Będzie to robić wiadrami Quiz Komórkomanii #8 - nakładki systemowe na Androida (+ podsumowanie quizu o smartwatchach) Smartfonstein, czyli składamy smartfona idealnego Jaki telefon ma... Dark Archon, redaktor naczelny serwisu arhn.eu? HTC HD2 czy Samsung Omnia II, czyli kiedyś dokonałem złego wyboru... Quiz Komórkomanii #7 - smartwatche (+ podsumowanie quizu o chińskich smartfonach) W świecie smartfonów nie ma już miejsca na oryginalność i to nasza wina Jaki telefon ma... CeZik? #KrzyweZwierciadło: Netflix dostosowuje ofertę do polskiego rynku. Będzie płacił widzom za oglądanie seriali Quiz Komórkomanii #6 - chińskie smartfony (+ podsumowanie quizu o smartfonowych aparatach) Huawei ShotX i Honor 5X w Polsce Zobacz jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś urodził się w XIX wieku. Masz szczęście, że żyjesz tu i teraz Android w Polsce 2015 - jacy są polscy użytkownicy Androida? Czekam na czasy, gdy z mojego życia znikną wszystkie kable Gdzie jeszcze dotrze Google Street View? Teraz trafło do... miniaturowego miasta Pokaż pulpit swojego smartfona! Quiz Komórkomanii #4 - mobilne systemy operacyjne (+ podsumowanie quizu o flagowcach) Netflix w Polsce - wrażenia po jednym dniu oraz lista spolszczonych filmów i seriali

Popularne w tym tygodniu:

Android 8.0 Oreo oficjalnie. Czytelnicy Komórkomanii mieli nosa Dobry smartfon to nie tylko dobre podzespoły, czyli jak producenci dbają o oprogramowanie Essential Phone - "bezramkowy" ekran ma wadę, której się spodziewałem Im więcej iPad potrafi, tym mniej widzę w nim sensu Podwójne aparaty z teleobiektywami wymagają usunięcia jednego problemu