Spotify Premium dla studentów za grosze

Studiujesz? Teraz możesz legalnie słuchać muzyki za pół darmo.

pixabay.com

Spotify Premium dla studentów za 9,99 zł miesięcznie

Już jakiś czas temu najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie ruszył z programem zniżek studenckich, ale dotychczas działał on tylko w trzech krajach na świecie. Ta lista została właśnie rozszerzona o kolejne 33 kraje. Co dla nas najważniejsze, wśród nich jest Polska.

Studenci mogą tym samym wykupić konto premium za pół ceny. Przyznacie chyba, że obok takiej oferty nie można przejść obojętnie.

Jak skorzystać z promocyjnej oferty?

Wystarczy założyć konto wchodząc na tę stronę. JAk jednak czytamy w regulaminie:

Aby aktywować Ofertę, należy przedstawić informacje niezbędne do zweryfikowania, czy użytkownik jest Uprawnionym studentem, takie jak imię i nazwisko, nazwę istniejącej instytucji edukacyjnej, adres e-mail, datę urodzenia lub inne dokumenty konieczne do zakwalifikowania użytkownika do Oferty zniżkowej dla studentów.

Spotify — Regulamin oferty zniżkowej dla studentów

Z promocyjnej ceny można korzystać maksymalnie przez 12 miesięcy. Przez ten czas można zaoszczędzić 120 zł.

W Polsce już standardowa oferta jest tania jak barszcz

Jednego Spotify odmówić nie można — potrafi dostosować swoje ceny do zarobkowych realiów panujących w danym kraju.

W Polsce miesięczny abonament kosztuje 19,99 zł. W Niemczech 9,99 euro (ok. 42 zł). W Wielkiej Brytanii 9,99 funta (ok. 50 zł). Nawet bez zniżek płacimy zatem o połowę mniej niż mieszkańcy zachodnich krajów.

10 zł to kwota śmiesznie niska jak na legalny i wygodny dostęp do tysięcy albumów. W takich chwilach żałuję, że już nie jestem studentem…

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Galaxy S8 - czy łatwo go naprawić? Huawei P10 Huaweiowi P10 nierówny. Chińczycy namieszali z podzespołami Snapchat ma szansę zrewolucjonizować branżę AR Dwie rzeczy, na które narzeka część użytkowników Galaxy S8 iPhone 8 - spora porcja przecieków miniRIG to akcesorium, dzięki któremu nagrasz smartfonem ładniejsze filmy HTC One X10 oficjalnie. Średniak z dużą baterią Sam zbudował iPhone'a z części, które kupił w Chinach iPhone 8 - tak będzie wyglądał? Pierwsza wiarygodna wizualizacja Dlaczego szwedzka aplikacja rozwijana jest w Polsce? Rozmawiamy z Tomaszem Lisem ze Squid App Polska LeEco Le Pro 3 AI Edition oficjalnie. Podwójny aparat za 1000 zł Moto Z2, Moto E4 i Moto C na zdjęciach. Lenovo unifikuje wygląd smartfonów Play rozszerza współpracę z Xiaomi. Nowe telefony w ofercie iOS 10.3.2 - koniec wsparcia dla milionów iPhone'ów i iPadów Dlaczego nokie mają "czystego Androida"? Producent ujawnia powód, którego ja nie do końca kupuję Hakerzy mogą złamać twoje hasło analizując... ruch smartfona Appshaker 2 #30 - Cornerfly, Hypocam, Noon Pacific i inne Android Pay w Polsce leży i kwiczy. Nic dziwnego Chcesz pracować w McDonald's? Wyślij snapa! Pierwsze konkrety na temat nowych Pixeli. Stworzy je LG? Rekordowo udana przedsprzedaż Galaxy S8. Zaufanie do marki ma się dobrze [aktualizacja] Uczłowieczyć algorytm. Google pracuje nad osobowością Assistanta Galaxy S8+ z 6 GB RAM-u trafi do sprzedaży. Jest tylko jeden haczyk LG G6 poddany torturom. Czy militarny standard przekłada się na faktyczną wytrzymałość?

Popularne w tym tygodniu:

Lenovo uśmierca swoją nakładkę. Firma stawia w 100 proc. na "czystego" Androida LG V30 będzie petardą. Lepszy aparat i technologia znana z Nintendo Switch zapowiedziane Syndrom gotującej się żaby, czyli o rosnących cenach smartfonów #wSkrócie: iPhone 7s na wideo i zdjęciach oraz Samsung Internet dla każdego Google Pixel 2: przecieki nie napawają mnie optymizmem #wSkrócie: Galaxy S8 Active oficjalnie, iPhone 8 na zdjęciach i Apple Watch Series 3 #wSkrócie: wyróżnienia EISA 2017-2018, Samsung Gear Fit 2 Pro i nowe ikony w iOS 11 Sony Xperia XZ1: wyciekają zdjęcia, specyfikacja i jedna tajemnicza nowość LG V30 - producent ujawnia kluczowe funkcje Samsung Galaxy Note 8 - podsumowanie plotek i przecieków #wSkrócie: Pixel 2 na wizualizacjach, atrapa iPhone'a 8 na wideo i Carmageddon: Crashers Huawei Mate 10 na zdjęciach, czyli internet znów dał się nabrać