Witamy w nowej Komórkomanii

Poprzestawialiśmy to i owo…

Tak, zmiana jest radykalna, ale jestem pewny, że szybko przekonacie się do nowego wyglądu strony.

Zrezygnowaliśmy z klasycznego blogowego układu, który zdążył się już lekko zakurzyć i postawiliśmy na zupełnie nową formę. Na stronie głównej są teraz niemal wyłącznie zajawki najnowszych i najciekawszych treści. Ze stron wpisów usunęliśmy wszystkie zbędne elementy, eksponując to, co najważniejsze, czyli treści i dyskusje. Zmiany dotyczą wszystkich nowych publikacji oraz części starszych materiałów (przenieśliśmy materiały z ostatniego tygodnia na nową stronę). Archiwum tekstów wciąż będzie w poprzedniej szacie graficznej.

Zastąpiliśmy popularnego Disqusa komentarzami LiveFyre. Oba systemy działają podobnie. LiveFyre daje jednak większe możliwości moderowania komentarzy i filtrowania spamu, więc sądzę, że zmiana wyjdzie na zdrowie nam wszystkim :-) Na tym jednak nie koniec.

Od teraz możecie blogować razem z nami. Każda osoba, która interesuje się technologiami mobilnymi, może wysłać do nas zgłoszenie. Uruchomimy dla niej blog w ramach naszej nowej platformy. Będzie wyglądać podobnie do tego, jaki ma Krzysiek.

Warto do nas dołączyć nie tylko ze względu na dobre towarzystwo czy dużą i wymagającą grupę odbiorców (Komórkomanię odwiedza ponad milion użytkowników miesięcznie). Dla autorów najlepszych tekstów mamy atrakcyjne nagrody: smartfony LG G2 i mobilne drukarki zdjęć od naszego partnera sklepu Euro. Sprawdźcie szczegóły we wpisie konkursowym.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Jak założyć blog i dodawać teksty? Sprzedaż biznesu mobilnego Nokii coraz bliżej finalizacji Tydzień w krzywym zwierciadle: Moto G, SAMI i Gramohorn II W skrócie: drop testy nowych iPadów, Galaxy S III mini Crystal Edition i darmowy internet LTE w Plusie 4G LTE startuje w Play. Fajnie, że jest i to w zasadzie tyle W skrócie: Jolla Phone w listopadzie, BlackBerry Z30 w Orange i LG Nexus G Android 4.4 Key Lime Pie już u pierwszego użytkownika W skrócie: Moto G na wideo, Samsung Galaxy Core Plus i wstrzymanie aktualizacji dla Galaxy S III 8 na 10 smartfonów sprzedanych w trzecim kwartale pracuje pod kontrolą Androida Android 4.4 KitKat dla Nexusa 7 i Nexusa 10 w wersji Wi-Fi już (prawie) jest. Aktualizacja dla pozostałych urządzeń "wkr W skrócie: iPad mini z Retiną w sprzedaży, Samsung Galaxy Note 12.2 i Oppo N1 na wideo

Popularne w tym tygodniu:

Kolejna awaria sieci Orange. Użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości [aktualizacja] #wSkrócie: szkło na ekran iPhone'a 8, letnia aktualizacja Pokemon GO i Galaxy S8+ Dual SIM Android Marcher to malware, który może wykraść wasze dane. Uważajcie! YouTube z pełnym wsparciem dla pionowych treści i nowym standardem VR OnePlus 5 - podwójny aparat z teleobiektywem to ściema jakich mało Dlaczego szklanych telefonów jest tak dużo? Powód jest prosty Google Glass powrócą? Inteligentne okulary dostały właśnie... aktualizację oprogramowania #wSkrócie: zdjęcie iPhone'a 8, przedni panel Galaxy Note'a 8 i Asus ZenFone Pegasus 4A #wSkrócie: smartfon z ekranem skanującym odciski palców, nowa oferta Playa i smartwatch Emporio Armani Google usunął z aplikacji Zdjęcia przydatną funkcję. Użytkownicy są wściekli Allview X4 Xtreme oficjalnie. Ma podwójny aparat, ogromną baterię i przyzwoitą ceną Zbliża się premiera Moto G5S+ i Moto X4. Oto nowe informacje