Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange na kartę

Promocja Orange (fot. Orange)

Promocja Orange (fot. Orange)

Orange wreszcie odpowiedziało na taryfy "no limits" wprowadzone przez Plusa, Playa i T-Mobile. Użytkownicy oferty Orange na kartę będą mieli teraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci. Jak oferta pomarańczowego operatora wypada na tle konkurencji?

Promocja będzie dostępna tylko dla osób korzystających z taryfy Orange One. Bonus w postaci nielimitowanych rozmów i SMS-ów będzie można otrzymać przy doładowaniu za 25 zł. Zasady są podobne jak u konkurencji. Im wyższa kwota doładowania, tym dłuższy czas trwania promocji. Szczegółowe informacje na temat czasu trwania przy odpowiednich doładowaniach umieszczone są poniżej:

no limit na kartę w Orange One (fot. orange)

Podobne promocje pojawiły się również w ofertach innych operatorów. Sieci Plus i T-Mobile oferują promocję, która pozwala na 5 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów przy doładowaniu od 20 zł do 49 zł, 10 dni przy doładowaniu od 50 zł do 99 zł, oraz 20 dni przy doładowaniu za 100 zł lub więcej. Jedyną różnicą w Play jest to, że najniższa kwota doładowania, po której dostaniemy bonus, zaczyna się już od 25 zł.

Oferty “no limits” w Plusie i Play na kartę za doładowania [aktualizacja]

Widać więc, że Orange ma ofertę bardzo zbliżoną, a jedyną przewagą wydaje się fakt, że 10 dni można dostać już za doładowanie kwotą 40 zł, a nie 50 zł, jak u konkurencji. Niestety, promocja w Orange trwa tylko od dzisiaj (29 października) do 30 listopada, czyli w zasadzie miesiąc.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS o treści PROMOCJA pod numer 203 (opłata jak za SMS w sieci) lub wpisać krótki kod *101*62#. Najpóźniej w ciągu 24 godzin klient otrzyma SMS-a z potwierdzeniem, że promocja została włączona na jego telefonie. Dodam jeszcze, że oferta ta nie łączy się z promocją „Konto ważne rok”.

Źródło: Orange

Zobacz również: Nokia: moja miłość

Podziel się:

Przeczytaj także: