CamTime - samowyzwalacz w Aparacie iOS-a

fot. ModMyI

fot. ModMyI

Natywna aplikacja iOS-a służąca do robienia zdjęć nie jest zbytnio funkcjonalna. Jej zadanie ogranicza się wyłącznie do robienia zdjęć, ewentualnie rejestrowania wideo. Ponadto dostępne są trzy opcje: korzystanie z latarki, możliwość wyświetlenia siatki oraz aktywacja trybu HDR. A co z resztą? Poniżej dowiecie się, jak wyposażyć Aparat w samowyzwalacz.

W Cydii zadebiutowało narzędzie CamTime, które taką możliwość w naszym aparacie implementuje. Po jego zainstalowaniu na belce z narzędziami aparatu pojawi się dodatkowy przycisk służący zarządzaniu samowyzwalaczem. Wybierając tę opcję, na stosownym ekranie można określić za pomocą klawiatury dowolną liczbę sekund, po upłynięciu których nastąpi automatyczne wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za zrobienie zdjęcia czy rozpoczęcie rejestrowania wideo.

Narzędzie nie wymaga absolutnie żadnych konfiguracji i — jak widać — jest banalne w obsłudze. Można je zainstalować już teraz z Cydii całkowicie bezpłatnie. Wyposażanie natywnego Aparatu w dodatkowe funkcje jest znacznie lepsze niż korzystanie z różnorodnych alternatyw dostępnych w App Store.

 

 

Źródło: modmyi

Zobacz również: Korzenie Bejeweled i Candy Crush Saga

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze