Nielimitowane SMS-y do wszystkich od wtorku w sieci Plus

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Plusie (fot.: Flickr/e3000/CC BY-SA 2.0)

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Plusie (fot.: Flickr/e3000/CC BY-SA 2.0)

W najbliższy wtorek klienci ofert przedpłaconych sieci Plus, lubiący komunikować się za pośrednictwem wiadomości tekstowych, będą mogli przestać przejmować się kosztami. Jedna, stała, miesięczna opłata — i to całkiem niska — pozwoli im wysyłać SMS-y do wszystkich, przez cały miesiąc, bez limitów.

"Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie"

Od 7 sierpnia do oferty pre-paid i mix sieci Plus wchodzi nowa propozycja dla fanów wiadomości tekstowych. Aktywacja usługi kosztuje tylko 5 złotych - w zamian zaś można będzie przez 30 dni wysłać dowolną liczbę SMS-ów do wszystkich sieci.

Konkurs SMS za zwycięstwo — Plus rozdaje klientom milion darmowych SMS-ów

Aktywacja promocji następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# i naciśnięciu przycisku "zielona słuchawka". Jednorazowo z konta zostanie pobrana kwota 5 złotych — a potem, przez 30 kolejnych dni, wysłanie SMS-a do dowolnej sieci krajowej, będzie już całkowicie darmowe.

Usługę wystarczy aktywować tylko raz. Po upłynięciu czasu, na który została wykupiona, zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni. Oczywiście, również z pobraniem opłaty 5 złotych.

Rok ważności konta — promocja pre-paid w Plus na Kartę

Kto może wziąć udział w promocji?

Usługa "Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie" trwa od 7 sierpnia do 22 października 2012 r., a po jej zakończeniu stawka za wysłanego SMS-a podskoczy do 3 groszy.

Promocja jest dostępna dla klientów Plus na Kartę i Plus Mix — użytkownicy pozostałych ofert, jeżeli chcą skorzystać z usługi i wysyłać darmowe SMS-y, muszą zmienić swój plan taryfowy:

Zobacz również: Huawei Ascend Mate7 w naszych rękach

  • wybrać krótki kod *147*11# i nacisnąć przycisk "zielona słuchawka"

Jednorazowa opłata za zmianę na Plus na Kartę wynosi 3zł.

Źródło: Plus

Podziel się:

Przeczytaj także: