Wreszcie nowe pakiety internetowe w T-Mobile na kartę!

T-Mobile na kartę (fot. t-mobile)

T-Mobile na kartę (fot. t-mobile)

Sieć T-Mobile wreszcie rozszerzyła ofertę pakietów danych dostępnych dla użytkowników Tak Tak T-Mobile na kartę oraz ofert MIX. Już od 13 marca klienci sieci będą mogli wybrać jeden z czterech różnych pakietów.

Czego tak naprawdę oczekujemy od operatora?

Użytkownicy ofert Tak Tak i MIX będą mieli do dyspozycji cztery opcje z pakietem danych od 100 MB do 1,2 GB w cenie od 9,08 do 29 złotych. Według zapewnień T-Mobile, wszystkie warianty usługi będą zapewniały klientom w ramach dostępnego pakietu oraz technologii połączenie z Internetem z najszybszą możliwą do uzyskania prędkością transferu. Transfer po przekroczeniu limitu będę zapewne zmniejszany, ale nie będą pobierane z tego tytułu dodatkowe opłaty. Szczegóły prezentuje poniższa tabelka:

T-Mobile - nowe pakiety danych

Pakiety mają ważność 30 dni i są automatycznie przedłużane (pobierana jest od razu opłata). Można je będzie w dowolny sposób zmieniać zarówno w ramach jednego okresu rozliczeniowego jak i poza nim, a aktywacja możliwa będzie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a lub menu ekspresowe.

Nie chcesz telefonu w Play? Wybierz… Office’a 2010

Myślę, że wiadomość ta ucieszy wszystkich użytkowników Tak Tak T-Mobile na kartę, którzy do tej pory mogli korzystać z pakietu blueconnect max o wielkości 100 MB. Obecnie dużo bardziej opłaca się wykupić za 3 zł więcej nowy pakiet "Internet w telefonie 350", który daje 350 MB. Z kolei, użytkownicy o większych wymaganiach, często korzystający z internetu mobilnego w telefonie mogą wybrać pakiety o wielkości 600 MB i 1,2 GB.

Oczywiście, najnowsza oferta na tle tego co oferują choćby Play Fresh czy Orange Free nie wypada najlepiej, ale ważne, że klienci T-Mobile wreszcie dostali większą możliwość wyboru pakietu danych i nie są zdaniu już tylko na blueconnect max.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także: