Wreszcie nowe pakiety internetowe w T-Mobile na kartę!

T-Mobile na kartę (fot. t-mobile)

T-Mobile na kartę (fot. t-mobile)

Sieć T-Mobile wreszcie rozszerzyła ofertę pakietów danych dostępnych dla użytkowników Tak Tak T-Mobile na kartę oraz ofert MIX. Już od 13 marca klienci sieci będą mogli wybrać jeden z czterech różnych pakietów.

Czego tak naprawdę oczekujemy od operatora?

Użytkownicy ofert Tak Tak i MIX będą mieli do dyspozycji cztery opcje z pakietem danych od 100 MB do 1,2 GB w cenie od 9,08 do 29 złotych. Według zapewnień T-Mobile, wszystkie warianty usługi będą zapewniały klientom w ramach dostępnego pakietu oraz technologii połączenie z Internetem z najszybszą możliwą do uzyskania prędkością transferu. Transfer po przekroczeniu limitu będę zapewne zmniejszany, ale nie będą pobierane z tego tytułu dodatkowe opłaty. Szczegóły prezentuje poniższa tabelka:

T-Mobile - nowe pakiety danych

Pakiety mają ważność 30 dni i są automatycznie przedłużane (pobierana jest od razu opłata). Można je będzie w dowolny sposób zmieniać zarówno w ramach jednego okresu rozliczeniowego jak i poza nim, a aktywacja możliwa będzie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a lub menu ekspresowe.

Nie chcesz telefonu w Play? Wybierz… Office’a 2010

Myślę, że wiadomość ta ucieszy wszystkich użytkowników Tak Tak T-Mobile na kartę, którzy do tej pory mogli korzystać z pakietu blueconnect max o wielkości 100 MB. Obecnie dużo bardziej opłaca się wykupić za 3 zł więcej nowy pakiet "Internet w telefonie 350", który daje 350 MB. Z kolei, użytkownicy o większych wymaganiach, często korzystający z internetu mobilnego w telefonie mogą wybrać pakiety o wielkości 600 MB i 1,2 GB.

Oczywiście, najnowsza oferta na tle tego co oferują choćby Play Fresh czy Orange Free nie wypada najlepiej, ale ważne, że klienci T-Mobile wreszcie dostali większą możliwość wyboru pakietu danych i nie są zdaniu już tylko na blueconnect max.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Samsung Galaxy Core Max oficjalnie. Kolejny średniak z AMOLED-em W skócie: Microsoft Lumia zamiast Nokii, aparat Oppo N3 i Galaxy Note 4 w częściach iPad w dół, iPhone i zyski w górę. Apple ogłasza wyniki finansowe za ostatni kwartał OnePlus One'a w końcu kupisz bez zaproszenia, ale będziesz musiał się pospieszyć W skrócie: zegarek Microsoftu, lepszy Gmail 5.0 i Sting śpiewający dzwonki Android 5.0 Lollipop na wideo. Wygląda prześlicznie Motorola Droid Turbo na zdjęciach Tydzień w krzywym zwierciadle: to trwało zbyt długo Weekendowy Zestaw gier i Aplikacji: UP by Jawbone, Entwined Challenge i Daddy Long Legs Android 5.0 Lollipop - jakie urządzenia zostaną zaktualizowane? W skrócie: ZenFone'y w przedsprzedaży oraz przykładowe zdjęcia zrobione Nexusem 6 i Nexusem 9 W skrócie: Nexus 6 u boku iPhone'a 6 Plus, Galaxy Golden 2 i nowe iPady na stronie Apple'a Oppo N3 będzie miał udoskonalony obracany aparat, ale co z tego? HYENT kolejny polski startup, który zdecydował się na crowdfunding Jaka będzie nazwa nowego Androida? W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik Ogromny Nexus 6 i Nexus 9 przyłapane na nowych reklamach Androida Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł W skrócie: współpraca OnePlusa i JBL, Huawei Honor 6 Extreme Edition i klon iPhone'a on Lenovo Tydzień w krzywym zwierciadle: wielozadaniowość w Androidzie i Microsoft w kosmosie Gigantyczny wyciek prywatnych zdjęć użytkowników Snapchata W skrócie: polska cena Galaxy Note'a 4 i HTC One (M8) również z funkcjami Eye Experience Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na współdzielonym ekranie stanie się androidowym standardem? W skrócie: nowe Lumie już wkrótce, drogi G Watch R i Xperie z DropBoxem

Popularne w tym tygodniu:

Legenda powraca: nowa Nokia 3310 już wkrótce! Masz problem z natrętnymi telemarketerami? Oto skuteczny sposób na walkę z niechcianymi połączeniami Nie daj się nabrać - nowa "fala oszustw" to ściema Czystka w Google Play. Zniknie mnóstwo aplikacji AirPods - słuchawki, których praktycznie nie da się kupić Panele OLED nie tylko w najdroższej wersji iPhone’a 8? Po co w LG G6 ekran 18:9? Tak wygląda Huawei P10. Niestety będzie mało zmian względem poprzednika Nieznane telefony znanych marek: Samsung Samsung Galaxy S8: wizualizacje na zdjęciach i wideo Alerty pogodowe bez dostępu do sieci? IBM znalazło rozwiązanie Google stracił pracownika odpowiedzialnego za jeden z największych atutów Androida