Smartfony za grosze w T-Mobile! Galaxy S II, Nokia N9 czy HTC Sensation za 1 zł

Galaxy S II dla T-Mobile (fot. nexus404.com)

Galaxy S II dla T-Mobile (fot. nexus404.com)

Już 4 stycznia T-Mobile wprowadzi ciekawą promocję na smartfony. Samsung Galaxy S II, Nokia N9, HTC Sensation, Sony Ericsson Xperia arc S czy LG Swift 3D będą dostępne za symboliczną złotówkę…

Rząd wynegocjował 3 gr za minutę. A co planuje dla nas…?

Już w środę (04.01.2012 r.) T-Mobile wprowadzi dla stałych abonentów noworoczną superofertę na smartfony. Wybrane modele z wyższej półki będą dostępne w najniższych cenach w abonamencie za 99,90 zł z dostępem do Internetu i 120 minutami do wszystkich sieci. Ich lista (wraz z cennikiem) znajduje się w poniższej tabelce:

Promocja na smartfony w T-Mobile

Niestety, nie są jeszcze znane wszystkie szczegóły nowej oferty T-Mobile (zostaną one ujawnione w środę). Patrząc jednak na ceny modeli, zapowiada się ona bardzo interesująco. Za złotówkę mają być dostępne najlepsze smartfony z Androidem (Galaxy S II, Sensation, Swift 3D czy Xperia arc S), Nokia N9 i BlackBerry Bold 9800, jedynie iPhone'y są droższe. Za iPhone'a 4 8 GB trzeba będzie zapłacić 99 zł, a młodszy 4S w zależności od wersji ma kosztować: 499 zł (16 GB) lub 1299 zł (32 GB). To nie wszystkie nowości w T-Mobile.

Standard GSM nie tak trudny do złamania

Najniższe ceny smartfonów w T-Mobile sieć promuje tak:

"Już 4 stycznia br. T-Mobile rozpoczyna promocję, w której będzie oferował telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji, otrzyma od T-Mobile rekompensatę w postaci abonamentu za złotówkę przez trzy miesiące. Gwarancją najniższej ceny objęte są telefony, które w sklepach konkurencyjnych sieci są ogólnie dostępne w porównywalnej wartości abonamentu i długości zawartego kontraktu.

Zobacz również: LG G Watch Urbane

Rok 2012 bez Anny Streżyńskiej – co czeka rynek telekomunikacyjny?

Ponadto w nowej ofercie klienci otrzymają nawet o połowę większą liczbę minut do wszystkich sieci w cenie abonamentu oraz nowe usługi w promocyjnych cenach, m.in., nielimitowane rozmowy w T-Mobile już od 5 zł miesięcznie. Dla przykładu, w najniższym abonamencie za 29,90 zł klient otrzyma teraz 120 minut do wszystkich sieci krajowych zamiast 80. Dodatkowo będzie miał możliwość dokupienia za 5 złotych pakietu 1000 SMS-ów/MMS-ów do wszystkich sieci.

Poniżej szczegóły promocyjnych ofert:

T-Mobile przygotował również specjalną ofertę dla klientów innych sieci, którzy skorzystają z nowej promocji i przeniosą swój dotychczasowy numer do T-Mobile — abonament za pół ceny przez pół roku."

Nowe promocje T-Mobile prezentują się bardzo ciekawie. Dotyczy to zarówno zapowiedzi ofert z niskimi cenami smartfonów, jak i ulepszonych abonamentów. Widać, że T-Mobile chce mocno wejść 2012 rok i przekonać jak najwięcej klientów ciekawymi noworocznymi promocjami. Czy się uda? To zależy już od konkurencji, która wkrótce zapewne zaprezentuje swoje noworoczne oferty. Na razie jest bardzo dobrze.

Źródło: informacja prasowa T-Mobile/własne

Podziel się:

Przeczytaj także: