T-Mobile na kartę zwraca koszty zakupu telefonu. Gdzie jest haczyk?

T-Mobile zwraca koszty zakupu telefonu

T-Mobile zwraca koszty zakupu telefonu

Wczoraj w sieci T-Mobile wystartowała promocja, dzięki klienci T-Mobile na kartę będą mogli kupić telefon i otrzymać w całości zwrot kosztów jego zakupu. Jest ona ciekawa, ale nie ma róży bez kolców…

Czy Twoje dane w telefonie są bezpieczne? Carrier IQ monitoruje każdy Twój ruch

W nowej ofercie T-Mobile dostępnych jest 17 modeli telefonów do wyboru, w tym smartfony, z HTC Wildfire S i Samsungiem Galaxy Ace na czele. Koszty zakupu każdego z nich zostaną zwrócone klientom w całości w 18 promocyjnych doładowaniach konta. Pierwsze z nich będzie przekazane już w dniu nabycia telefonu, a następne w każdym miesiącu, kiedy klient zasili konto kwotą minimum 25 zł. Środki z promocyjnych doładowań można wykorzystać w dowolny sposób i na dowolne usługi.

Szczegóły zawiera poniższa tabela:

Promocja w T-Mobile na kartę jest interesująca. W ofercie uwzględniono kilka ciekawych modeli dla początkujących użytkowników smartfonów (Samsung Galaxy Ace, HTC Wildfire S) lub osób mniej wymagających (Nokia X2–00, Motorola Gleam czy Solid B2710 GPS). Ceny telefonów są konkurencyjne, nawet popularnych Androidów HTC i Samsunga, a wartości promocyjnych doładowań w ich przypadku wynoszą ponad 40 zł.

Wątpliwości może budzić konieczność miesięcznego doładowywania konta kwotą co najmniej 25 zł, aby otrzymywać bonusowe środki. Klienci, decydując się na nową promocję, w istocie korzystają raczej z mixa przez 18 miesięcy niż standardowej oferty na kartę. Na szczęście, jeśli w którymś miesiącu konto nie zostanie doładowane, nic się nie stanie — bonus będzie można otrzymać w kolejnych.

Play: Żyletka w ofercie, 8 modeli tanieje

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Promocja, jak wspomniałem, T-Mobile jest ciekawa, ale przeznaczona dla młodszych użytkowników lub mało wymagających klientów. Bylibyście nią zainteresowani?

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie na stronie T-Mobile.

Podziel się:

Przeczytaj także: