Wicked Stars! [giveaway]

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji dotarła bardzo ciekawa wiadomość od kolejnego polskiego producenta gier. Tym razem zachęcamy Was do zapoznania się z Wicked Stars, ładnie wyglądającą produkcją dla najmłodszych. Oczywiście mamy kilka kodów do rozdania.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer z gry oraz przeczytać opis, jaki otrzymaliśmy od producenta aplikacji. Grę można pobrać z App Store w cenie 1,59 euro.

O nie! Nasz Little Orange stracił swój cenny kapelusz! Mr. Naughty zabrał go i wybrał się w podróż po magicznym domu, żeby obudzić śpiące stwory. Teraz musisz zatrzymać go i odzyskać kapelusz!

Łap spadające z góry gwiazdki, unikaj czarnych i nie obudź śpiących stworów żyjących w każdym z pokoi. Wicked Stars to wiele godzin wymagającej gry, wspaniale zaprojektowane poziomy i wiele zabawy dla graczy w każdym wieku. Wejdź do świata magii i zacznij swoją podróż już teraz!

W grze znajdziesz:

  • Fantastycznie zaprojektowane stwory;
  • 3 różne światy gry zawierające specjalne przedmioty, które mogą pomóc w czasie gry;
  • 2 tryby kontroli;
  • Wiele osiągnięć do odblokowania;
  • Pełna integracja z Game Center;
  • Tablica wyników i najlepsze osiągnięcia zarówno online, jak i offline.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta Wicked Stars mamy dla Was do rozdania trzy promo kody na grę. Standardowo dla pierwszych trzech osób, które wypowiedzą się na temat gry pod wpisem, mamy po jednym kodzie.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze