Nielimitowany Internet w Orange już za 9 zł? Brzmi nieźle... [wideo]

Przetestuj Internet od Orange

Przetestuj Internet od Orange

Od dzisiaj (9 listopada) w planach taryfowych Orange z abonamentem można skorzystać z nowego pakietu na nielimitowany Internet w telefonie za 9 zł miesięcznie. W pakiecie klienci dostaną co miesiąc 300 MB na transmisję danych, a po ich zużyciu będą mogli łączyć się z Siecią bez opłat, ale ze zmniejszoną prędkością.

iPhone 4S w ofercie Orange i T-Mobile w dniu polskiej premiery

Nowy pakiet internetowy 300 MB można zamówić w planach taryfowych Delfin, Delfin II, Pelikan, Pelikan II oraz Pantera i Pantera II w Orange. Od 14 listopada będzie on również dostępny na preferencyjnych zasadach dla klientów, którzy wybiorą go przy przedłużaniu umowy z Orange.

Usługa zapewnia co miesiąc 300 MB na mobilną transmisję danych z pełną prędkością. Po ich wykorzystaniu możliwe jest nielimitowane, bezpłatne korzystanie z Internetu z prędkością obniżoną do 16 kb/s. Jeśli komuś zależy na pełnej prędkości, może dokupić kolejne pakiety lub zamówić większy, nawet do 5 GB. Aby włączyć pakiet, wystarczy wysłać SMS o treści "300 MB" pod numer 351 (opłata zgodna z planem taryfowym).

Już wiadomo, kto będzie testował HTC Mozart w Orange!

Klienci korzystający z planów taryfowych Delfin, Delfin II, Pelikan, Pelikan II oraz Pantera i Pantera II w Orange mogą również wybierać wśród innych pakietów na Internet w telefonie. W ciągu miesiąca mogą wykupić do 5 pakietów różnej wartości (szczegółowe dane o aktywacji znajdziecie w poniższej tabeli):

Pakiety internetowe w Orange

W dowolnej chwili da się sprawdzić liczbę megabajtów pozostałych do wykorzystania w wykupionym Pakiecie. Wystarczy wysyłać SMS pod numer 351, wpisując w treści "ILE INNE". Po zużyciu 80% transferu zawartego w pakiecie użytkownik otrzymuje wiadomość z informacją o stanie jego wykorzystania.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Orange zatrzymuje czas i daje bonusy za doładowania

Szczegóły oraz regulamin usługi są dostępne na stronie operatora. Moim zdaniem nowa oferta jest bardzo ciekawa. Dla osób korzystających z planów taryfowych Pantera to nic specjalnego (pakiet danych 1 GB dostępny jest w standardzie), ale już dla klientów wybierających Delfina czy Pelikana nowy pakiet z 9 zł może okazać się zabezpieczeniem przed wysokimi kosztami związanymi z transmisją danych.

Pełny wybór pakietów w ofertach abonamentowych jest teraz bardzo dobry i wymagający użytkownicy mogą nawet korzystać z aż 5 GB na transfer za 60 zł (z obniżoną prędkością po przekroczeniu limitu). Patrząc obiektywnie, Orange ma chyba obecnie najlepsze pakiety internetowe w ofertach abonamentowych. Tylko czekać na odświeżone pakiety w ofertach na kartę z nielimitowanym dostępem do Internetu.

Na koniec reklama nowej oferty:

Źródło: informacja prasowa Orange

Podziel się:

Przeczytaj także: