#wSkrócie: Galaxy S8 Active oficjalnie, iPhone 8 na zdjęciach i Apple Watch Series 3

Pisaliśmy o tym, jakie urządzenia według Microsoftu wyprą w przyszłości smartfony i dlaczego Google Pixel 2 nie będzie raczej ekscytującą nowością. Zaprezentowaliśmy też reklamy, których oglądanie to czysta przyjemność. Czas na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Samsung liderem, promocja na urządzenia Huaweia, mała wpadka OnePlusa i Meizu Pro 7 ze Snapdragonem 835

Pisaliśmy już o Nokii 8, która na rynek może trafić od razu z Androidem 8.0, nowych informacjach na temat Idola 5 Alcatela oraz rezygnacji Lenovo z rozwijania autorskiej nakładki na Androida. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Huawei Y7 w Polsce, Nokia 2 na zdjęciach i nowe Pixele bez złącza jack 3,5 mm

Prezentowaliśmy wam już Samsunga SM-G9298, czyli telefon z klapką o topowej specyfikacji oraz pierwsze konkrety dotyczące modelu Xiami Mi 6c. Podsumowałem do tego informacje na temat LG V30, a Miron pisał o syndromie gotującej się żaby. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: holograficzny smartfon RED-a na wideo, nowa wersja OnePlusa 5 i srebrny Mi 6 na zdjęciach

Pisaliśmy już o prawdopodobnej specyfikacji technicznej Samsunga Galaxy Note 8, nowościach Huaweia z dużymi ekranami oraz nowej wersji Google Chrome, która będzie blokować wibrujące reklamy. Miron zamieścił do tego obszerny test flagowego HTC U11, a sam skrytykowałem ostatnie poczynania Motoroli. Pora na podsumowanie pozostałych wieści związanych z mobilnym rynkiem.

#wSkrócie: nowości Samsunga, Galaxy S8 z Daydream, nowe funkcje OnePlusa 5 i Meizu Pro 7 w Europie

Pisaliśmy o imponującej liczbie sprzedanych w Polsce egzemplarzy Huaweia P8 Lite czy zdjęciach prasowycy Galaxy Note'a 8. Przedstawiłem do tego aplikacje, dzięki którym można pogłębić wiedzę na temat Powstania Warszawskiego, a inne ciekawe programy i gry na Androida znajdziecie w nowym odcinku Appshakera. Swoją premierę miały ponadto modele Moto G5S i Moto G5S Plus. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: nowe zdjęcia, rendery i szkice Galaxy Note'a 8, LG V30, iPhone'a 8 oraz Nokii 8

Było już o funkcjach fotograficznych, jakie obsługiwał będzie aparat w Galaxy Note 8 oraz nowym smartfonie Meizu z dodatkowym ekranem na tylnym panelu. Miron pisał do tego dlaczego lepiej, aby iPhone 7s i 7s Plus nie pojawiły się na rynku, a sam przedstawiłem ciekawe smartfony z Androidem, które powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: HTC Vive Standalone, Sony Xperia XZ1 oraz nowa klapka Samsunga

Pisaliśmy już o bezramkowym smartfonie Doogee MIX, który trafił właśnie na polski rynek, ciekawostkach związanych z nową siedzibą Apple'a i kosmicznym pokrowcu, który ma przetrwać wszystko. Przedstawiłem do tego wrażenia z korzystania z Edge Sense w HTC U11, a Miron kolejną próbkę możliwości, jakie daje ARKit Apple'a. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: wygląd Pixela 2, Galaxy Note 8 Emperor Edition i USB 3.2

Pisaliśmy już o nowych flagowcach Meizu, czyli modelach Pro 7 i Pro 7 Plus, niedrogim Xiaomi Mi 5X z podwójnym aparatem i inteligentnym głośniku tej firmy oraz planach Apple'a, które ujawnił Donald Trump. Miron wspomniał ponadto, dlaczego nie poleca HBO GO znajomym. Pora więc na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: 11 nowych smartfonów z Daydream, data premiery Nokii 8 i specyfikacja Meizu Pro 7

Pisaliśmy już o smutnym końcu Fairphone'a, nowych doniesieniach na temat Nokii 2 oraz smartfonie Sharpa z bezramkowym ekranem 4K. Miron przedstawił do tego zalety usługi PlayLink oraz oficjalne informacje na temat zaprezentowanej właśnie Moto Z2 Force, a Łukasz nowe aplikacje, które warto pobrać na telefon z Androidem. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Samsung chce mieć lepsze AirPods oraz Galaxy Note 8 i Nokia 8 na nowych zdjęciach

Pisaliśmy już o dacie premiery Galaxy Note'a 8, wykastrowanej aplikacji Ruchome zdjęcia na Androida, smartfonie dla graczy Razera, nowych iPhone'ach z większymi bateriami oraz przystępnych cenowo goglach AR. Pora na podsumowanie innych informacji dnia.

#wSkrócie: Xiaomi Mi 5X na zdjęciach, pięć ZenFone'ów w sierpniu i duże zmiany w HMD

Pisaliśmy już o kobiecie, która próbowała przemycić pod ubraniem aż 102 iPhone'y, Honorze 9 w wersji Premium w Europie oraz tym, dlaczego nie powinniśmy już używać nazwy "Google Glass". Przyjrzeliśmy się też najpopularniejszym iPhone'om. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: iPhone z nietypowym wyłącznikiem oraz Nokia 8 i Galaxy Note 8 na zdjęciach

Pisaliśmy już o wpadce HTC z reklamami, polskiej cenie modelu Moto Z2 Play oraz nowych Nokiach 105 i 130. Miron przedstawił do tego ciekawe aplikacje z kuponami rabatowymi. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: nowy Galaxy J7 z podwónym aparatem, biały Xiaomi Mi 6 oraz Nexusy bez ważnej funkcji Androida 0

Pisaliśmy już o ambitnych planach Huaweia na drugą połowę tego roku oraz wiarygodności doniesień dotyczących Galaxy S8 w wersji "lite". Przedstawliśmy do tego wyspecjalizowane smartfony ze średniej półki, którymi warto się zainteresować, a także nowe aplikacje na Androida, które powinniście znać. Czas na przegląd pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Nokia 2, data prezentacji Moto Z2 Force i iPhone 8 z laserowym sensorem

Pisaliśmy już o tym, że topowy LG V30 ma trafić na rynek europejski, a do tego może mieć ekran OLED. Przedstawiliśmy też wytrzymałego i niedrogiego smartfona marki Zoji, który trafił do polski. Miron wyjaśnił do tego, dlaczego zdjęcia z przecieków są takie brzydkie. Pora na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: obsługa PayPala w App Storze, data premiery Note'a 8 i Street Fighter IV na smartfony

Pisaliśmy już o smartfonie KFC i Huaweia, modelu Google Pixel 2 XL, który zapowiada się interesująco, polskiej cenie Xiaomi Mi 6 oraz reklamach, które mają pojawić się w Messengerze. Miron poruszył ponadto temat iPhone'a z czytnikiem linii papilarnych zintegrowanym z ekranem. Czas na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: nowa Motorola wycieka, świetne wyniki Xiaomi i globalna wersja Galaxy Note'a FE

Pisaliśmy już o oficjalnej prezentacji LG Q6, nowych wieściach na temat LG V30, funkcjach, które wkrótce trafią do aplikacji Spotify oraz inteligentnym zegarku marki Louis Vuitton. Miron wyjaśnił do tego, dlaczego LG dobrze nazywa swoje urządzenia, a sam wspominałem o niezpomnianych modelach opartych na Windows Phone'ie, który został uśmiercony. Pora na przegląd pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: brak mniejszego Galaxy S8, wyniki finansowe Samsunga, HTC i LG oraz koniec firmy Jawbone

Pisaliśmy już o projekcie smartfona firmy RED z "holograficznym" wyświetlaczem, ulepszonych smartfonach vivo z linii X9, kolejnych działaniach Qualcomma w sporze z Apple'em oraz luksuskowej wersji nowe Nokii 3310, która ma upamiętniać spotkanie Putina i Trumpa. Czas na przegląd pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Android na celowniku Komisji Europejskiej oraz ambitne plany ZTE

Pisaliśmy już o nadchodzących flagowcach Sony, nowych funkcjach Snapchata oraz współpracy między Nokią a Zeissem. Poruszyliśmy także temat najcieńszej ładowarki na świecie, a także iPhone'ów i iPadów, których nie warto już kupować. Pora na przegląd pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Xiaomi Redmi 4X w Play, Mi Max 2 na polskim rynku i Samsung Galaxy Note 8 na nowych renderach

Pisaliśmy już o topowym modelu Mate 10 Huaweia i LG Q6, który będzie mniejszą wersją LG G6 oraz utrudnieniach telekomunikacyjnych, które związane są z wizytą Dolanda Trumpa w Polsce. Miron przedstawił do tego ciekawe aplikacje, które wykorzystują Apple ARKit. Czas na podsumowanie pozostałych informacji dnia.

#wSkrócie: Moto Z2 Force i Moto X4 na zdjęciach oraz Nougat dla smartfonów Xiaomi

Pisaliśmy już o opóźnionym wejściu na rynek Motoroli Moto X4, rozwiązaniach, które mają trafić na pokład iPhone'a 8 oraz tańszym smartfonie HTC z obsługą technologii Edge Sense. Przedstawiliśmy też model Asus ZenFone 4 Max, który może okazać się hitem oraz najnowszy odcinek Appshakera. Czas posumować pozostałe informacje.

+ Pokaż więcej