Appshaker

Appshaker to cotygodniowy przegląd gier i aplikacji na Androida. Nowe odcinki w każdy wtorek.

Podziel się:

Appshaker 2 #32: Cliff Hopper, Dumpster, Story of Life i inne

Oto Appshaker, czyli nasz cotygodniowy przegląd gier i aplikacji na Androida. W dzisiejszym odcinku pokażę wam inteligentny śmietnik oraz gierkę dla fanów hitu Temple Run. Zapraszam!

Appshaker 2 #31: Pizza Boy, Big Hunter, AutoHash i inne

W dzisiejszym odcinku Appshakera pogramy na legendarnym GameBoyu Color oraz zapolujemy na mamuta. Będzie również aplikacja o nazwie kalkulator, która jednak skrywa w sobie dużo więcej niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

Appshaker 2 #30 - Cornerfly, Hypocam, Noon Pacific i inne

To już 30 odcinek Appshakera, czyli naszego cotygodniowego przeglądu gier i aplikacji na Androida. W dzisiejszym odcinku pokażę wam m.in. świetną aplikację fotograficzną oraz program, który sprawi, że rogi ekranu waszego smartfona staną się zaokrąglone. Zapraszam!

Appshaker 2 #29: Mushroom 11, Glass Wire, Reporter i inne

W dzisiejszym odcinku naszego przeglądu zobaczycie między innymi grę o bardzo zaskakującej mechanice oraz całkiem straszny interaktywny horror. Zapraszam!

Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne

Więcej niż jedno zwierzę to...? Jeśli pomyśleliście "Lama", to bardzo dobrze, bo właśnie ten zwierzak jest głównym bohaterem jednej z dzisiejszych propozycji. Oprócz tego jak zwykle pokażę wam kilka innych ciekawych gier i aplikacji.

Appshaker 2 #26: Blyss, Shadowmatic, Speedr i inne

Zapraszam na kolejny odcinek Appshakera, w którym przedstawię wam m.in. trzy naprawdę fajne gierki oraz katalog przecenionych gier.

Appshaker 2 #23: Posture, Ampere i The Wolf

Jak wiadomo, Appshaker jest bardzo pożytecznym programem, a dzisiejszy odcinek to perfekcyjnie udowodni. Wśród siedmiu fajnych gier i przydatnych aplikacji pojawi się też taka, która zadba o wasz wzrok oraz o zdrowy kręgosłup. Zapraszam!

Appshaker 2 #22: electronia, Bitesnap i aplikacje walentynkowe

Jako że mamy Walentynki, w Appshakerze pojawi się trochę więcej aplikacji niż zwykle. Przedstawię wam dzisiaj trzy dodatkowe propozycje, które mogą wam się tego dnia przydać ;)

Appshaker 2 #21: Cubway, Screenshot Utility, Conduct THIS i inne

W dzisiejszym odcinku zamiast suchara będzie ciekawostka. Poza tym, nie zmienia się nic. Jak zwykle czeka na was siedem gier i aplikacji godnych polecenia.

Appshaker 2 #20: PolyGen, Roller Coaster Tycoon, Symmetria i inne

Zapraszam na 20 odcinek naszego przeglądu gier i aplikacji na Androida. Będzie kilka fajnych gier oraz mniej lub bardziej przydatne aplikacje. No i suchar - po raz ostatni...

Appshaker 2 #19: Ookujira, Swiftly switch i Grumpy Cat's Worst Game Ever

W każdy wtorek prezentuję wam siedem gier i aplikacji godnych polecenia oraz jeden nieśmieszny żart. Tak będzie i tym razem. Zapraszam do oglądania!

Appshaker 2 #18: WRIO Keyboard, KineMaster, Orconoid i inne

Gdybyśmy zamienili tygodnie na lata, nowy Appshaker byłby już pełnoletni. Zapraszam na 18 odcinek naszego przeglądu gier i aplikacji na Androida.

Appshaker 2 #17: Hot Wheels Race Off, Photomath, FastKey Launcher i inne

Pora na kolejny odcinek naszego przeglądu. W dzisiejszym Appshakerze zobaczycie między innymi genialną aplikację matematyczną, fajne wyścigi i pomysłowy launcher. Zapraszam!

Appshaker 2 #16: Dominocity, DRIVETRIBE, QualityTime i inne

Kolejny odcinek naszego cotygodniowego przeglądu to po raz kolejny najciekawsze aplikacje i gry na Androida oraz sucharek. Zapraszam!

Appshaker 2 #15 - Friendly for Facebook, Super Cat Bros, Rings i inne

Zapraszam na 15 odcinek Appshakera, dzięki któremu poznacie kolejnych 7 gier i aplikacji wartych pobrania oraz usłyszycie kolejny nieśmieszny żart.

Appshaker 2 #14 - Lunar Mission, Universal Copy, SMILE Inc. i inne

Zapraszam na ostatni przed Świętami odcinek Appshakera, czyli przeglądu gier i aplikacji na Androida.

Appshaker 2 #13 - Evil Dead, Cuto Wallpaper i inne

To już trzynasty odcinek Appshakera. Mamy dla Was kilka prostych, ale niezwykle przydatnych aplikacji oraz garść wciągających gier.

Appshaker 2 #12 - Cubed Rally World, TouchRetouch i rozwiązanie konkursu

Mamy Mikołajki, więc pora na rozwiązanie naszego konkursu. Powerbank Asus ZenPower Pro wędruje do...

Appshaker 2 #11: PinOut, Sara is Missing, Solo Learn i inne

Oto 11 odcinek naszego cotygodniowego przegląd gier i aplikacji na Androida - Appshaker. Przed Wami siedem godnych polecenia pozycji oraz kolejny wyrafinowany sucharek.

Appshaker 2 #10: Asphalt Xtreme, Power Line oraz KONKURS. Wygraj powerbank ASUS ZenPower Pro!

W dzisiejszym Appshakerze ogłosimy mikołajkowy konkurs. Do wygrania jest całkiem fajna nagroda, a zadanie do wykonania nie powinno sprawić wam problemów. Jego zasady znajdziecie na końcu tego wpisu.