Wyciekł iPhone N94 - poznaliśmy tańszego iPhone'a 4?

fot. engadget.com

fot. engadget.com

Już od dawna plotkuje się, że obok kolejnej generacji iPhone'a na rynku zadebiutuje nieco odświeżony iPhone 4, który będzie stanowił konkurencję dla masy smartfonów opartych na Androidzie. Według źródeł Reutersa zostanie on wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej. Czy właśnie widzimy jego prototyp?

Prototyp nowego Samsunga wyciekł w… Polsce

W Sieci pojawiło się zdjęcie prototypu urządzenia oznaczonego nazwą kodową N94. Według plotek podzespoły widoczne na zdjęciu należą właśnie do tańszego iPhone'a 4 — znanego również pod nazwą iPhone 4S.

Jak sugeruje napis EVT1, zdjęcia zostały wykonane po wewnętrznych testach (Enfineering Verification Test) przeprowadzonych na początku marca. Nie wiadomo więc, czy w finalnym produkcie można spodziewać się właśnie takich podzespołów. Koncern Apple lubi wprowadzać zmiany nawet na krótko przed premierą sprzętu.

Według nieoficjalnych informacji urządzenie może zostać zaprezentowane we wrześniu lub najdalej w październiku. Myślicie, że tańszy iPhone z 8 GB pamięci wewnętrznej ma szansę na rynkowy sukces?

Źródło: engadget

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!