Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Beyond Space, Link Bubble i KitKat LockScreen

W tym wydaniu WZGiA mam dla Was m.in. ekran blokady z Androida 4.4 KitKat, świetną mobilną przeglądarkę i dwie polskie gry.

Beyond Space

Beyond Space

Ten artykuł ma 3 strony:

Personalizacja

Inspire Wallpapers - darmowa

Inspire Wallpapers

Zestaw tapet (Zedge)

Kilka dni temu opisywałem program Inspire Launcher. Jego twórcy wciąż rozwijają swoje portfolio narzędzi personalizacyjnych, a ostatnim owocem ich pracy jest aplikacja Inspire Wallpapers.

Inspire Wallpapers

Jest to nic innego jak zbiór tapet, których na chwilę obecną znajdziemy w aplikacji 16. Liczba nie powala, ale ta garstka grafik cechuje się bardzo dobrą jakością i pozwala nacieszyć oko. Można ponadto liczyć na to, że w przyszłości pojawi się ich więcej.

Inspire Wallpapers

Na pochwałę zasługuje fakt, że maksymalnie uproszczony interfejs aplikacji nie został zaśmiecony toną reklam, jak to zwykle w przypadku tego typu programów bywa.

Plusy:
+ świetna jakość grafik

Zobacz również: Jak bezpiecznie korzystać z przeglądarki?

Minusy:
— póki co tapet jest mało

Link do pobrania


KitKat LockScreen - darmowa

KitKat LockScreen

Ekran blokady (Cover)

Standardowy ekran blokady z Androida 4.4 KitKat raczej nie należy do najbardziej funkcjonalnych lockscreenów świata, ale o dziwo jego klon cieszy się w Sklepie Play sporą popularnością. Uznałem zatem, że warto o nim wspomnieć.

KitKat LockScreen

Po zainstalowaniu podstawowej wersji aplikacji na ekranie blokady zostanie wyświetlona kłódka, której przeciągnięcie pozwoli nam przejść do pulpitu głównego lub uruchomić aparat czy też wyszukiwarkę. Skrót do aparatu znalazł się także w dolnym roku ekranu. Opcjonalnie możemy również użyć blokady za pomocą kodu PIN.

KitKat LockScreen

Funkcjonalność lockscreena możemy rozszerzyć poprzez wykupienie wersji premium za nieco ponad 6 zł. Dzięki temu na ekranie blokady będziemy mogli m.in. dołożyć więcej skrótów lub/i edytować te już obecne, wymienić tło oraz włączyć efekt paralaksy.

KitKat LockScreen to bardzo prosta aplikacja, ale taka miała być w założeniu. Szkoda tylko, że datę wyświetla w języku angielskim.

KitKat LockScreen

Plusy:
+ udana kopia ekranu blokady z KitKata

Minusy:
— mało ustawień w wersji darmowej

Link do pobrania

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Stare i jare gry na iOS Godfire: Rise of Prometheus okaże się wielkim hitem? Ulepszony Flappy Bird trafi do App Store. Tylko czy kogoś to jeszcze obchodzi? World of Tanks Blitz - mobilna odsłona popularnych czołgów już wkrótce! Boom Tanks - wyśmienita gra Codemasters o czołgach Fenomenalne The Tiny Bang Story do pobrania za darmo! Chcesz pojeździć za darmo szaloną taksówką? Skorzystaj z promocji na Crazy Taxi! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: FRONTLINE COMMANDO 2, Inspire Launcher i vGet 11 Bit Studios pracuje nad nową grą i przecenia Anomaly 2 Angry Birds Epic - czekam z niecierpliwością, a wy? FLASHOUT 2 z ustaloną datą premiery! Android 4.4.2. dostępny na PC i notebooki! Nie tylko Angry Birds i PvZ - najciekawsze darmowe gry na urządzenia mobilne Appshaker Komórkomanii #78 - Pyro Jump, Colin McRae Rally, Quit Control i inne Nowe Angry Birds na rynku? Rovio pokazało teaser! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Galaxy S5 Live Wallpaper, klon HTC Sense 5 i LAWLESS ROOT w telefonach SAMSUNG Mobilny Deus Ex do pobrania w promocyjnej cenie! Humble Mobile Bundle 4 - zgarnij 6 świetnych gier i zapłać, ile chcesz Brytyjczycy objadają się naleśnikami, a cena Football Managera spada! Greedy Dwarf zadebiutował w Google Play Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Doge Live Wallpaper, Sensor Sense i TA Little Red Riding Hood Ekstremalnie trudna gra z dawnych lat w niskiej cenie Kto korzysta z mikrotransakcji w grach mobilnych? Wieloryby!

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" Messenger pozwoli wysłać zdjęcia o wyższej rozdzielczości. Czekałem na to od lat Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u