Najdziwniejsze etui i pokrowce na komórki [TOP 20]

Ten artykuł ma 7 stron:

Steampunk dla mniej zaawansowanych

Fot. steampunkcostume.com

Dla nieco mniej zaawansowanych użytkowników nowszych smartfonów pozostaje jedynie próba stworzenia własnego, nieco mniej skomplikowanego gadżetu. Jak widać na przykładzie iPhone'a nie jest to niemożliwe. Obudowa wykonana między innymi z drewna i mosiądzu została wyceniona przez konstruktora na 195 dolarów (około 550 zł), jednak realizacja własnego projektu powinna być tańsza.

Fot. steampunkcostume.com

Steve Jobs w karbonicie

Fot. intomobile.com

Idealne rozwiązanie dla oddanych fanów Steve'a Jobsa i filmów Star Wars. Szef koncernu Apple zatopiony w karbonicie niczym Han Solo z Gwiezdnych wojen. Niestety, jak to zwykle bywa z gadżetami wykorzystującymi wizerunek Jobsa, prawnicy firmy z Cupertino dość szybko dobrali się do producenta obudowy.

Sprzęt wycofano z rynku po kilku dniach sprzedaży. Wcześniej obudowę można było kupić za 35 dolarów (około 100 zł).

Banan wszyscy

Fot. cellfoam.com

Dziwne akcesoria do telefonów komórkowych to nie tylko domena ery smartfonów. Kilka lat temu na rynek trafiło, kosztujące tylko 10 dolarów, etui Cellfoam zamieniające komórkę w prawdziwie małpi przysmak.

Zobacz również: Mobilny product placement, czyli smartfony i tablety w filmach i serialach

Produkt pasował to wielu telefonów, jednak o włożeniu do niego iPhone'a czy BlackBerry można tylko pomarzyć. Szkoda, że bananowy pokrowiec nie nadaje się dla bananowej młodzieży.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria:

Nokia BH-904 z zaawansowaną technologią dwóch mikrofonów Samsung TecTiles - naklejki NFC dla Galaxy S III (i innych modeli) Pojemnościowy rysik HTC trafił do sprzedaży Fitbit Alta byłby niezłą opaską fitness, gdyby nie jeden niewybaczalny brak HTC One (M9) - czy taka będzie specyfikacja nowego flagowca? Ciemna strona komórki: zniewieściałe komórki i ich słabe baterie Huawei Sound X oficjalnie. Chińczycy obiecują dźwięk warty 5000 zł w głośniku za 1000 zł Stylowa słuchawka Bluetooth, która nigdy się nie rozładuje KADO to najcieńsza ładowarka świata. To ma sens! Karty pamięci SDXC o pojemności nawet do 2 TB Nokia BH905 z funkcją aktywnego eliminowania hałasu LG G Watch R. Pierwszy smartwatch z okrągłym ekranem w Polsce