Najdziwniejsze etui i pokrowce na komórki [TOP 20]

Ten artykuł ma 7 stron:

Steampunk dla mniej zaawansowanych

Fot. steampunkcostume.com

Dla nieco mniej zaawansowanych użytkowników nowszych smartfonów pozostaje jedynie próba stworzenia własnego, nieco mniej skomplikowanego gadżetu. Jak widać na przykładzie iPhone'a nie jest to niemożliwe. Obudowa wykonana między innymi z drewna i mosiądzu została wyceniona przez konstruktora na 195 dolarów (około 550 zł), jednak realizacja własnego projektu powinna być tańsza.

Fot. steampunkcostume.com

Steve Jobs w karbonicie

Fot. intomobile.com

Idealne rozwiązanie dla oddanych fanów Steve'a Jobsa i filmów Star Wars. Szef koncernu Apple zatopiony w karbonicie niczym Han Solo z Gwiezdnych wojen. Niestety, jak to zwykle bywa z gadżetami wykorzystującymi wizerunek Jobsa, prawnicy firmy z Cupertino dość szybko dobrali się do producenta obudowy.

Sprzęt wycofano z rynku po kilku dniach sprzedaży. Wcześniej obudowę można było kupić za 35 dolarów (około 100 zł).

Banan wszyscy

Fot. cellfoam.com

Dziwne akcesoria do telefonów komórkowych to nie tylko domena ery smartfonów. Kilka lat temu na rynek trafiło, kosztujące tylko 10 dolarów, etui Cellfoam zamieniające komórkę w prawdziwie małpi przysmak.

Zobacz również: Nie siedź w tym telefonie!

Produkt pasował to wielu telefonów, jednak o włożeniu do niego iPhone'a czy BlackBerry można tylko pomarzyć. Szkoda, że bananowy pokrowiec nie nadaje się dla bananowej młodzieży.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria:

TipTalk - dzięki temu gadżetowi Samsunga odbierzesz telefon przykładając palec do ucha. Chcę to! Nokia E72 także w bieli! W skrócie: Android 4.2 dla Galaxy S II, S III i Note'a II; Firefox OS na HTC HD2; Google rezygnuje z X Phone'a Trzy nowe modele Sony Ericssona Wodoodporny Sony SmartWatch 2, czyli japoński zegarek po raz trzeci Ogniwa paliwowe DMFC od Toshiby już we wrześniu Sennheiser przedstawił biurową słuchawkę VMX Office Baterie największym wrogiem smartfonów? Dzięki adapterowi microSIM możesz korzystać ze starszych gadżetów Zeemote idzie jak burza Słuchawka Bluetooth Samsung Corby WEP490 Flash do aparatów w komórkach

Popularne w tym tygodniu:

Dzięki DIPLE podejrzysz swoje czerwone krwinki przez aparat w telefonie Huawei Sound X oficjalnie. Chińczycy obiecują dźwięk warty 5000 zł w głośniku za 1000 zł