Najdziwniejsze etui i pokrowce na komórki [TOP 20]

Ten artykuł ma 7 stron:

Otwieracz telefoniczny

Fot. baronbob.com

Nie wszystkie niezwykłe pomysły muszą być bezużyteczne. Najlepszym przykładem jest iBottle Opener — futerał do iPhone'a 3G, 3GS i 4, który nie tylko chroni sprzęt, lecz również przydaje się zawsze, gdy trzeba otworzyć piwo lub butelkę napoju bezalkoholowego. Podręczny otwieracz dostępny jest w sprzedaży za pośrednictwem sklepu baronbob.com za równowartość prawie 20 dolarów (nieco ponad 55 zł).

Hello Samsung

Fot. ioffer.com

Patrząc na rynek oryginalnych pokrowców i futerałów na telefony można czasem odnieść wrażenie, że tylko użytkownicy iPhone'ów należą do szaleńców chcących ulepszać pomysły projektantów. Na szczęście to tylko pozory. Wystarczy dobrze poszukać by trafić na niezwykłą obudowę na przykład do Samsunga Galaxy S.

Bez sprzętu produkowanego przez Bluerinco nie może obejść się żaden prawdziwy fan japońskiej kotki Hello Kitty mający w swojej kieszeni smartfona Samsung Galaxy S. Trzeba przyznać — bardziej różowo już chyba być nie mogło.

Czar dzieciństwa

Fot. geeky-gadgets.com

Był już futerał przypominający kontroler do konsoli NES, czas więc na kolejne kultowe urządzenie. Tym razem Game Boy'a. Na rynku można znaleźć całkiem sporo różnych produktów pozwalających na powrót z iPhone'm do młodzieńczych lat. Obudowa widoczna powyżej była sprzedawana kilka lat temu w Japonii.

Fot. blogcdn.com

Zobacz również: Na randkę ze smartfonem

Podobnym, lecz nieco bardziej dopracowanym produktem, pochwaliła się firma Incipio. Niestety, gadżet zaprezentowano tylko po to, by pokazać możliwości producenta.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria:

Czy wiesz ile energii zjada Twoja ładowarka? Sieć Era coraz bardziej angażuje się w Internecie My Live Case to całkiem fajny pomysł Google'a na personalizację Nexusów Moonraker - oto smartwatch, nad którym pracowała Nokia Xperia Z1 i obiektywy Sony do smartfonów - pierwsze wrażenia [wideo] Nokia nie przejdzie na Androida. Może to i lepiej? iPad jako... gra planszowa Tron dla iPhone'a Jeden ekran w telefonie to za mało? Dodaj kolejny Orange - zaprojektuj obudowę swojego LG T310 Samsung Galaxy Gear i Sony SmartWatch 2 dostępne już w RTV Euro AGD [ankieta] Ten sprzęt powinien znaleźć się w każdym sklepie ze smartfonami