Najdziwniejsze etui i pokrowce na komórki [TOP 20]

Ten artykuł ma 7 stron:

Jeżynka w złocie

Fot. instablogsimages.com

Według stereotypów, telefony BlackBerry przeznaczone są dla bogatych ludzi biznesu. Operatorzy starają się uświadomoć klientów, że to błędny tok rozumowania, jednak sprzęty takie jak futerał dla BlackBerry zaprezentowany na targach CES 2008 nie mogą w tym pomóc. Niekonwencjonalna obudowa wyceniana w chwili premiery na 20 tysięcy dolarów pokryta została złotem i diamentami.

Pytanie tylko po na co to komu?

Czekolada z nadzieniem jabłkowym

Fot. flickr.com/philcampbell

Propozycja dla prawdziwych smakoszy. Homade ChocoCase to futerał, który nie tylko sprawia, że iPhone wygląda jak tabliczka czekolady. Miłym dodatkiem jest zawarte w zestawie opakowanie, które do złudzenia przypomina prawdziwy kartonik w który pakowane są czekolady. Niezwykły gadżet wyceniono na 30 dolarów, czyli około 85 zł.

A może sushi?

Fot. thesuiteworld.com

Kontynuując wątek kulinarnych gadżetów do komórek nie można pominąć kilku ciekawych produktów japońskiego Strapya. Firma wypuściła serię dodatków do iPhone'a, dzięki których komórka może wyglądać jak sushi, jajko na bekonie czy ciastko. Podwyższony apetyt i zazdrosne spojrzenia znajomych gwarantowane za jedyne 50 dolarów (około 140 zł).

Fot. thesuiteworld.com

Zobacz również: Nie siedź w tym telefonie!

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria:

Nokia BH-904 z zaawansowaną technologią dwóch mikrofonów Samsung TecTiles - naklejki NFC dla Galaxy S III (i innych modeli) Pojemnościowy rysik HTC trafił do sprzedaży Fitbit Alta byłby niezłą opaską fitness, gdyby nie jeden niewybaczalny brak HTC One (M9) - czy taka będzie specyfikacja nowego flagowca? Ciemna strona komórki: zniewieściałe komórki i ich słabe baterie Huawei Sound X oficjalnie. Chińczycy obiecują dźwięk warty 5000 zł w głośniku za 1000 zł Stylowa słuchawka Bluetooth, która nigdy się nie rozładuje KADO to najcieńsza ładowarka świata. To ma sens! Karty pamięci SDXC o pojemności nawet do 2 TB Nokia BH905 z funkcją aktywnego eliminowania hałasu LG G Watch R. Pierwszy smartwatch z okrągłym ekranem w Polsce