Najdziwniejsze etui i pokrowce na komórki [TOP 20]

Ten artykuł ma 7 stron:

Obudowa, czy szkicownik?

Fot. aksesuarbox.com

Zwykły iPhone bez dodatkowej obudowy to oczywiście zazdrosne spojrzenia mniej zamożnych posiadaczy telefonów, dla których logo Apple jest szczytem marzeń, jednak kreatywny posiadacz sprzętu Steve'a Jobsa może szybko znudzić się wyglądem swojego urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem dla osób wciąż korzystających z iPhone'a 3G jest obudowa, która nie tylko odróżnia sprzęt od masy jemu podobnych, lecz również pozwala na wyrażenie własnej kreatywności.

Fot. maccomseven.com

Trexta Sketch Up to obudowa wykonana z pochodzącego z recyklingu papieru i plastiku. Do zestawu dodawane są markety, dzięki którym na obudowie można narysować wszystko, co tylko dusza zapragnie — nawet fałszywy autograf Steve'a Jobsa. Obudowę wciąż można kupić. Nawet w Polsce - za 70 zł.

Kompatybilny Android

Fot. geeksugar.com

Fragmentacja Androida powoli przestaje być tak wielki problemem, jednak osoby posiadające starsze smartfony z systemem Google'a niestety nie mogą chociażby pograć w najnowsze gry na Androida. Na szczęście w wypadku tego futerału dla fanów zielonego robocika problem niedopasowania nie istnieje. Najlepsze jest to, że sympatyczny pokrowiec można zrobić sobie w domu. Wystarczy igła, nitka i trochę taniej tkaniny.

Sznurowany Galaxy S

Fot. gadgetsin.com

Futerał Play Hello iShoes to kolejne rozwiązanie dla kreatywnych osób. W zestawie dostajemy sznurówki w jednym z dwóch dostępnych kolorów, które później należy własnoręcznie zawiązać. To znacznie mniej wymagające niż budowa steampunkowej odbudowy czy chociażby własnoręczne szycie futerału. Producent wycenił swój sprzęt na 29 dolarów, czyli około 80 złotych. Niestety, nie jest już dostępny w sprzedaży.

Zobacz również: Na randkę ze smartfonem

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Akcesoria:

Nokia BH-904 z zaawansowaną technologią dwóch mikrofonów Samsung TecTiles - naklejki NFC dla Galaxy S III (i innych modeli) Pojemnościowy rysik HTC trafił do sprzedaży Fitbit Alta byłby niezłą opaską fitness, gdyby nie jeden niewybaczalny brak HTC One (M9) - czy taka będzie specyfikacja nowego flagowca? Ciemna strona komórki: zniewieściałe komórki i ich słabe baterie Huawei Sound X oficjalnie. Chińczycy obiecują dźwięk warty 5000 zł w głośniku za 1000 zł Stylowa słuchawka Bluetooth, która nigdy się nie rozładuje KADO to najcieńsza ładowarka świata. To ma sens! Karty pamięci SDXC o pojemności nawet do 2 TB Nokia BH905 z funkcją aktywnego eliminowania hałasu LG G Watch R. Pierwszy smartwatch z okrągłym ekranem w Polsce