Obniż koszty - dodatkowe usługi w T-Mobile

T-Mobile czy Era?

T-Mobile czy Era?

Jak już stwierdziliście, oferty T-Mobile rewolucyjne cenowo nie są. Sieć daje jednak kilka różnych możliwości obniżenia sobie miesięcznych kosztów używania komórki. Dotyczy to zarówno rozmów, jak i wysyłania wiadomości SMS — sami zobaczcie.

Usługa "Godzinka za grosze"

Jeśli skorzystamy z usługi, to po drugiej minucie rozmowy nasze połączenie przestanie być taryfikowane. Nie na stałe - możemy jednak rozmawiać bez ponoszenia dalszych kosztów aż do do 60. minuty włącznie. Później taryfikacja znów rusza i opłaty są zgodne z planem taryfowym.

Za darmo przez prawie godzinę możemy rozmawiać tylko z innym abonentem T-Mobile lub użytkownikiem T-Mobile Tak Tak.

Opłata miesięczna: 10,09 zł

T-Mobile: Zawsze w kontakcie

Usługa "Taniej do wszystkich"

Do wyboru są trzy pakiety minut, w ramach których rozmowy są znacznie tańsze. Opłaty za nie wynoszą:

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

 • Taniej do wszystkich 30 — 30 minut w pakiecie — 10,09 zł
 • Taniej do wszystkich 70 — 70 minut w pakiecie — 20,16 zł
 • Taniej do wszystkich 120 — 120 minut w pakiecie — 30,25 zł

Niestety, pakietów nie wykorzystamy na połączenia do Play czy Cyfrowego Polsatu.

Usługa "Taniej strefa domowa"

Tutaj także wykupić można dodatkowe pakiety minut na połączenia z aktywnej Strefy domowej do abonentów T-Mobile, użytkowników systemu T-Mobile Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych. Koszty:

 • Taniej Strefa Domowa 200 — 200 minut — 10,09 zł
 • Taniej Strefa Domowa 1000 — 1000 minut — 20,16 zł
 • Taniej Strefa Domowa 2000 — 2000 minut — 30,25 zł

Usługa "T-Mobile i stacjonarne"

Pakiety wykorzystać można na połączenia do abonentów T-Mobile, Użytkowników systemu T-Mobile Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych. Poszczególne opcje kosztują:

 • T-Mobile i stacjonarne 100 — 100 minut — 10,09 zł
 • T-Mobile i stacjonarne 250 — 250 minut — 20,16 zł

Usługa "Wieczory i weekendy"

Pakiety w ramach tej promocji również możemy wykorzystać na na połączenia do abonentów T-Mobile, użytkowników systemu T-Mobile Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych. Ich ceny to odpowiednio:

 • Wieczory i weekendy 200 — 200 minut — 10,09 zł
 • Wieczory i weekendy 500 — 500 minut — 20,16 zł
 • Wieczory i weekendy 1000 — 1000 minut — 30,25 zł

Różnica polega na tym, że co prawda minut jest więcej, ale dostępne są tylko w godzinach od 16:00 do 7:00 oraz w soboty i niedziele.

Nowe serwisy internetowe i pierwsza reklama T-Mobile [wideo]

Usługa "Wybrane osoby"

W zależności od potrzeb możemy wybrać jedną, trzy lub pięć osób mających numer w T-Mobile lub stacjonarny i skorzystać z dodatkowych minut na rozmowy z nimi:

 • 1 wybrana osoba — 200 minut — 10,09 zł miesięcznie
 • 3 wybrane osoby — 1000 minut — 20,16 zł miesięcznie
 • 5 wybranych osób — 2000 minut — 30,25 zł miesięcznie

Usługa "Tanie SMS-y i MMS-y"

Dodatkowy pakiet 100 wiadomości SMS lub 100 wiadomości MMS (przelicznik 1:1) za 5,04 zł. Usługa dotyczy SMS-ów i MMS-ów do wszystkich abonentów i użytkowników operatorów krajowych sieci komórkowych. W ramach usługi MMS-y mogą być także wysyłane na adresy e-mail.

Podziel się:

Także w kategorii Aktualności:

Samsung Galaxy Core Max oficjalnie. Kolejny średniak z AMOLED-em W skócie: Microsoft Lumia zamiast Nokii, aparat Oppo N3 i Galaxy Note 4 w częściach iPad w dół, iPhone i zyski w górę. Apple ogłasza wyniki finansowe za ostatni kwartał OnePlus One'a w końcu kupisz bez zaproszenia, ale będziesz musiał się pospieszyć W skrócie: zegarek Microsoftu, lepszy Gmail 5.0 i Sting śpiewający dzwonki Android 5.0 Lollipop na wideo. Wygląda prześlicznie Motorola Droid Turbo na zdjęciach Tydzień w krzywym zwierciadle: to trwało zbyt długo Weekendowy Zestaw gier i Aplikacji: UP by Jawbone, Entwined Challenge i Daddy Long Legs Android 5.0 Lollipop - jakie urządzenia zostaną zaktualizowane? W skrócie: ZenFone'y w przedsprzedaży oraz przykładowe zdjęcia zrobione Nexusem 6 i Nexusem 9 W skrócie: Nexus 6 u boku iPhone'a 6 Plus, Galaxy Golden 2 i nowe iPady na stronie Apple'a Oppo N3 będzie miał udoskonalony obracany aparat, ale co z tego? HYENT kolejny polski startup, który zdecydował się na crowdfunding Jaka będzie nazwa nowego Androida? W skrócie: zegarek will.i.ama, wyciek haseł do Dropboksa i Skype Qik Ogromny Nexus 6 i Nexus 9 przyłapane na nowych reklamach Androida Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł W skrócie: współpraca OnePlusa i JBL, Huawei Honor 6 Extreme Edition i klon iPhone'a on Lenovo Tydzień w krzywym zwierciadle: wielozadaniowość w Androidzie i Microsoft w kosmosie Gigantyczny wyciek prywatnych zdjęć użytkowników Snapchata W skrócie: polska cena Galaxy Note'a 4 i HTC One (M8) również z funkcjami Eye Experience Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na współdzielonym ekranie stanie się androidowym standardem? W skrócie: nowe Lumie już wkrótce, drogi G Watch R i Xperie z DropBoxem

Popularne w tym tygodniu:

Dajcie już spokój z tym bronieniem iPhone'a 8 Mobilny Windows jest martwy. Potwierdza to sam Microsoft Składany iPhone w 2020 roku? Prace już ponoć ruszyły Chińska firma ma genialny pomysł na "bezramkowy" telefon Który operator oferuje najszybszy internet mobilny? Są dane z września Galaxy A5 (2018) na zdjęciach. Jeśli faktycznie tak wygląda, będzie hit Apple Pay w Polsce jeszcze w tym miesiącu? Smartfon dla graczy Razera może być niezłą bestią. Wycieka specyfikacja Nokia 9 na wizualizacji. To może być naprawdę ładny sprzęt Smartfony OnePlusa zbierają dane użytkowników. Mamy powody do obaw? #wSkrócie: porównanie szybkości LG V30 i Galaxy Note'a 8 oraz "bezramkowy" Xiaomi Mi Note 5 na zdjęciach #wSkrócie: nubia Z17 miniS oficjalnie, smartfon Razera, Mate 10 z Oreo i Oculus Go