SpeedUp Player Pro [giveaway]

iPhone to nie tylko Internet, gry oraz aplikacje. iPhone to również muzyka, którą nosimy zawsze przy sobie. Dzisiaj mam dla Was kody na fajną aplikację muzyczną, która podrasuje utwory z pamięci Waszych urządzeń.

SpeedUp Player Pro to aplikacja, która pozwala spowalniać oraz przyspieszać dowolny plik muzyczny.  Przyspieszanie piosenek dla samego śmiesznego efektu mija się z celem. Niemniej jednak w przypadku audiobooków lub podcastów sprawa wygląda zupełnie inaczej. Przesłuchanie godzinnego wykładu w czasie 30 minut jest znacznie ciekawsze. Szybciej można się uczyć lub pracować z długimi materiałami. Dla osób, które często coś nagrywają lub odtwarzają, kosztująca trzy dolary aplikacja jest ciekawą opcją.

GIVEAWAY

Nie wszyscy muszą jednak zaglądać do App Store. Dla dziesięciu naszych czytelników mam dobrą wiadomość. Producent aplikacji ufundował promo kody, które z przyjemnością rozdamy. Wszystko co musicie zrobić, to w komentarzu pod wpisem napisać „SpeedUp Player Pro”. Pierwsze dziesięć osób nagrodzimy po jednym kodzie.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!