44% użytkowników WP 7 jest zadowolonych ze swojej platformy

Kilka dni temu Greg Sullivan z Microsoftu pochwalił się, że od czasu uruchomienia platformy Windows Phone 7 sprzedano już dwa miliony urządzeń z tym systemem. Przy okazji ogłoszono, iż 93% nabywców smartfonów z WP7 jest zadowolonych ze swojego zakupu. Dziś ChangeWave donosi, że nie 93% a 44% właścicieli satysfakcjonuje mobilna platforma Microsoftu.

Przyciski-aktywatory dla Windows Phone 7

Jak widać dla reklamy zrobi się bardzo wiele, a przede wszystkim zawyży statystyki. Wspomniana firma ChangeWave postanowiła sprawdzić, jak to faktycznie jest z tym zadowoleniem klientów, którzy nabyli smartfony z WP7. Wynik był o połowę mniejszy od tego, jakim pochwalił się Microsoft. Ponadto sprawdzono stan zadowolenia użytkowników starszego systemu, czyli Windows Mobile. Tutaj osiągnięto wynik jedynie 18%.

Ponad 7000 aplikacji w Windows Marketplace

Dla porównania, z Androida zadowolonych jest 58% użytkowników, a z iOS 72%. Czy Windows Phone 7 osiągnie pułap choć 50% w najbliższym roku?

Źródło: WP Central

Zobacz również: Appshaker 101

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" Messenger pozwoli wysłać zdjęcia o wyższej rozdzielczości. Czekałem na to od lat Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u