Wtopa Verizon - iPhone na reklamie przeciwko Apple!

Reklama Verizon

Reklama Verizon

Amerykańska sieć Verizon Wireless wypuściła świąteczne promo z Droid X w roli głównej, które okazało się wielką wpadką operatora. Dlaczego?

Śmieszne reklamy z mobilnego rynku [TOP 10]

Na reklamie sieci pojawiła się Motorola Droid X, na ekranie której można zobaczyć Mapy Google. Nie byłoby w tym nic dziwnego (kampania także program giganta z Mountain View), gdyby nie fakt, że jest to wersja Google Maps znana z iOS.

Pomyłka wynika z niewiedzy edytora, który przed zabraniem się do pracy z Photoshopem nie sprawdził, jak wyglądają Mapy Google. Co ciekawe, edytor nie popełnił żadnej pomyłki przy podobnej reklamie BlackBerry Storm 2.

Tak czy owak, iPhone'owy akcent w reklamie telefonu (Droid X), którego główną konkurencję stanowi telefon Apple'a, jest dziwny…

Źródło: electronista

Zobacz również: Mobilny product placement, czyli smartfony i tablety w filmach i serialach

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!