Ekspresowa instalacja plików .APK z PC na Androidzie

apk

apk

Jednym z głównych źródeł programów dla naszych smartfonów są fora. W przypadku Androida często spotykamy się z buszującymi po Sieci plikami .APK. Aby jednak je zainstalować, należy wrzucić plik na telefon, a następnie z poziomu danego urządzenia uruchomić pobrany instalator. Jak jednak zrobić, aby można było instalować .APK bezpośrednio z komputera?

PowerAMP ? konkurencja dla Winampa na Androida?

Za takie cuda odpowiada dodatek installAPK. Jeśli już wyposażymy w niego nasz komputer z Windowsem na pokładzie, to wszystkie pliki .APK znajdujące się na dysku otrzymają ikonkę Androida. Wówczas dwukrotne kliknięcie takiego pliku spowoduje rozpoczęcie instalacji programu bezpośrednio na podłączonym do komputera Androidzie. Proste? Jak najbardziej.

Itching Thumb ? genialny przełącznik zadań dla Androida

Wystarczy zainstalować program installAPK. Gdy podczas próby instalacji APK pojawi się komunikat proszący o sterowniki USB, należy wskazać te znajdujące się pod tym adresem. Gotowe — można do woli instalować programy na naszym smartfonie.

Źródło: Android.modaco.com

Zobacz również: Appshaker 103

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher Meizu oficjalnie powraca do Polski! Znamy szczegóły Gdybym mógł zostawić na telefonie tylko 10 najpotrzebniejszych aplikacji...