Szybkie odblokowanie wszystkich plansz w Angry Birds

birds

birds

Jest na sali jakiś użytkownik Androida, który nie pobrał jeszcze gry Angdy Birds? Jeśli tak, to radzimy prędko nadrobić stratę. Gra przekroczyła już dwa miliony pobrań. Angry Birds polega na tym, aby szalonymi ptakami rozwalać specjalne konstrukcje, w których umiejscowione są świnie. Jeżeli ktoś utknął w sytuacji pozornie bez wyjścia, to mamy pewne rozwiązanie. Na iPhone'a również.

Winamp dla Androida w Android Markecie

Aby więc ekspresowo odblokować wszystkie plansze w Angry Birds na Androidzie, należy :

  • uruchomić grę i przejść do menu wyboru planszy;
  • wybierz środkowy, zablokowany świat;
  • naciśnij wstecz, aby powrócić do głównego menu gry;
  • uruchom grę ponownie i szybko naciskaj na miejsce przycisku play, aby od razu po uruchomieniu program niepostrzeżenie otworzył wskazaną wcześniej planszę.

Spowoduje to uruchomienie poszczególnych leveli we wskazanym wcześniej świecie. Powyższy sposób działa zarówno na Androidzie, jak i iPhonie.

Źródło: Android community

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher Meizu oficjalnie powraca do Polski! Znamy szczegóły Gdybym mógł zostawić na telefonie tylko 10 najpotrzebniejszych aplikacji...