Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Band Stars, 1Password i Red Bull Wallpapers

W tym wydaniu WZGiA znajdziecie m.in. najnowszą grę studia Halfbrick, świetny menedżer haseł oraz zestaw tapet przygotowanych przez Red Bulla.

Ten artykuł ma 3 strony:

Personalizacja

Red Bull Wallpapers - darmowa

Red Bull Wallpapers

Zestaw tapet (FlatWallpapers)

Przygotowany przez Red Bulla zestaw sportowych tapet. Na chwilę obecną obejmuje on ponad 80 grafik przedstawiających sportowe sceny. Wszystkie fotografie są świetnej jakości i po prostu ociekają profesjonalizmem.

Red Bull Wallpapers

Oprócz tego dostajemy także dostęp do 10 tapet animowanych. Są to zdjęcia złożone z kilku warstw, przy czym obiekty widoczne na pierwszym planie podczas przełączania się między pulpitami przesuwają się w innym tempie niż te widoczne w tle, co tworzy złudzenie głębi. Całość okraszona jest ponadto ładnymi animacjami (np. prószący śnieg), dzięki czemu na ekranie wygląda to naprawdę fajnie.

Red Bull Wallpapers

Interfejs aplikacji pozwala użytkownikom na ocenianie tapet, więc możemy posegregować je według popularności. Nie zabrakło tutaj również krótkich opisów dotyczących widocznych na zdjęciach sportowców.

Red Bull Wallpapers

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Bez wątpienia aplikacja ma charakter promocyjny, ale nie da się tego odczuć. Red Bull nie wpycha nam na siłę przed oczy swojego logo, a znajdujące się na ubraniach sportowców znaki graficzne byłyby widoczne nawet wtedy, gdyby zdjęcia zostały wykonane przez niezależnych fotografów. Apka jak najbardziej godna polecenia.

Plusy:
+ jakość zdjęć
+ ładny i wygodny interfejs

Link do pobrania

Naxos Taz - darmowa

Naxos Taz

Zestaw ikon (Rounded UP)

Paczka minimalistycznych, płaskich i nieźle wyglądających ikon oraz pasujących do nich tapet.

Naxos Taz

Póki co w zestawie znalazło się ponad 1300 ikon. Sporo, nie na moim telefonie znalazłem kilkadziesiąt niekompatybilnych apek (głównie polskich i systemowych LG). Problem w tym, że ikony są na tyle charakterystyczne, że wszystkie inne wizualnie gryzą się z nimi. Na szczęście twórcy przygotowali narzędzie, które automatycznie przygotowuje listę niewspieranych aplikacji i pozwala za pomocą jednego kliknięcia wysłać autorom maila z prośbą o przygotowanie stosownych ikon.

Naxos Taz

Jak już wspomniałem, aplikacja zawiera także 32 minimalistyczne tapety, które można podpiąć pod Muzei, by automatycznie zmieniały się w określonych przedziałach czasowych.

Mimo wszystko na chwilę obecną paczkę tę mogę polecić jedynie osobom, które korzystają jedynie z garstki bardzo popularnych aplikacji.

Plusy:
+ niezły wygląd ikon
+ wsparcie dla Muzei
+ możliwość łatwego wysłania prośby o przygotowanie dodatkowych ikon do interesujących nas aplikacji

Minusy:
— bardzo mało ikon do polskich aplikacji

Link do pobrania

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Nowe Angry Birds z epickim rozmachem pojawiły się na rynku Appshaker Komórkomanii #86 - Hitman Go, Sunrise Calendar, Timberman i inne Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii Godfire: Rise of Prometheus to taki Wiedźmin 3 wśród gier mobilnych SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony Nasze ukochane Free 2 Play Nowy Hitman jeszcze w tym roku na urzadzeniach mobilnych Angry Birds Stella to nowa propozycja twórców Wściekłych ptaków Dzisiaj premiera Sky Force 2014. Zagraj w polską produkcję za darmo! Rival Knights - nowe freemium Gameloftu już niedługo na rynku Gry i aplikacje na Androida - Appshaker #85 - Monument Valley, McGyver Deadly Descent i inne Fajnie być fanem mobilnego RPG, czyli najciekawsze mRPG Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Worms 3, GO Launcher Prime za darmo i Sunrise Calendar Appshaker #84 - XCOM, Deadlings, Grumpy Weather i inne Sky Force 2014 - obejrzyj oficjalny trailer, znamy datę premiery! Muzyka Google Play - dodawanie już zakupionych albumów Messi i spółka już niedługo w grze mobilnej! Muzyka Google Play już dostępna w Polsce! Warto się skusić? F1 Race Stars - nowe wyścigi Codemasters w App Store Order & Chaos Online za darmo w App Store i w promocji w Google Play Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Trials Frontier, Beautiful Icon Styler i CyanogenMod Apps Księgowość w dowolnym miejscu i czasie z nową aplikacją inFakt Nowy Singstar wykorzysta wasze smartfony do śpiewania! Przegląd aplikacji mobilnych do nauki języków

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher