Motorola Droid X i Droid 2 z procesorami TI OMAP

Potwierdziły informacje o tym, że komórki Motorola Droid X i Motorola Droid 2 nie są wcale wyposażone w procesory Snapdragon, a w układy TI OMAP produkowane przez Texas Instruments.

Motorola Droid X na oficjalnym zwiastunie [wideo]

Układy Snapdragon stały się jednymi z najczęściej wykorzystywanych, jednak dobrze, że pojawiła się alternatywa. Gdy na rynku pojawią się nowe Motorole z procesorami OMAP łatwiejsze będzie porównanie możliwości układów, pracujących w telefonach z tym samym systemem. Wiadomo, że komórki, które wkrótce trafią do oferty sieci Verizon będą wyposażone w procesory o taktowaniu 1 GHz.

Szkoda jednak, że amerykański producent nie zdecydował się na zamówienie procesorów Hummingbird od Samsunga.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Popularne w tym tygodniu:

Google stawia sprawę jasno. Deweloperzy albo poprawią aplikacje, albo znikną one z Google Play LG V30 - pierwsze wrażenia. Walka o tytuł najlepszego smartfona będzie w tym roku wyjątkowo wyrównana Trzy iPhone'y w 2018 roku? Jednym z nich ma być iPhone X Plus Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację OnePlus 5T oficjalnie. Ma "bezramkowy" ekran 18:9 i zupełnie nowy podwójny aparat Messenger pozwoli wysłać zdjęcia o wyższej rozdzielczości. Czekałem na to od lat 5 tegorocznych flagowców, które kupisz za mniej niż 2000 zł LG V30 w końcu w Polsce. Nie jest tanio, ale gratis w przedsprzedaży ratuje sytuację Wycieka Xperia, która zostanie wprowadzona w 2018 roku Pamiętacie LG G Flexa? Jego duchowego następcę może stworzyć firma, po której mało kto by się tego spodziewał Galaxy AI UX - Samsung zdradza, co będzie główną nowością w Galaxy S9? Tak wygląda mapa głębi tworzona przez smartfony z podwójnymi aparatami