iPhone 4 vs iPhone 3GS- porównanie wyświetlaczy [wideo]

3GS vs iPhone 4

3GS vs iPhone 4

Mimo, że od zakończenia konferencji, na której Seve Jobs przedstawił światu swoje nowe dziecko iPhone 4, minęło niewiele czasu, okres iPhone`owych porównań rozpoczął się na dobre. Technologia Retina, w jakiej wykonany jest wyświetlacz nowego iPhone, zaprezentowana z wielką pompą przez Jobsa robi wrażenie. Ale czy liczby i piękne schematy wytrzymają w zderzeniu z rzeczywistością? Przed nami porównanie wyświetlacza "starego poczciwego" iPhone 3GS z wyświetlaczem iPhone 4.

WWDC2010 prezentacja nowego iPhone na żywo

Jak widać na powyższej prezentacji, różnica jest dość znacząca na korzyść nowego wyświetlacza iPhone. Zapewne za kilka dni pojawią się testy porównujące Retinę z bardziej wymagającymi przeciwnikami jak choćby ekran Samsunga Wave. Czy Retina i w tym przypadku będzie prezentowała się tak dobrze? Ja szczerze wątpię.

Źródło: Simblog

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!