World of Tanks Blitz - iOS-owa odsłona kultowego MMO do pobrania za darmo

W maju gracze z Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii mogli już testować mobilne wydanie jednej z najpopularniejszych na świecie gier MMO, czyli World of Tanks. Efekt? Średnia ocen 4,5 na 5 punktów i wskoczenie na podium najpopularniejszych aplikacji w App Storze. Wygląda to obiecująco, więc z pewnością ucieszy Was fakt, że World of Tanks Blitz został dziś udostępniony wszystkim.

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Na graczy czeka 90 czołgów amerykańskich, niemieckich i rosyjskich, które zostały podzielone na 4 klasy maszyn (lekkie, średnie, mocne i niszczycielskie). Są również legendarne czołgi z II wojny światowej, do których dostęp będzie można uzyskać wraz z postępem gry.

Rozgrywka jest oczywiście wieloosobowa i pozwala toczyć walki 7 na 7 graczy. Od czasu testów całość została wzbogacona o ulepszoną oprawę graficzną, integrację z Facebookiem oraz możliwość formowania dwuosobowych plutonów.

Na temat produkcji wypowiedział się Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming:

Naszym celem w przypadku World of Tanks Blitz jest przeniesienie doświadczeń z produkcji najwyższej jakości gier MMO na rynek mobilny. Zespołowi producenckiemu udało się przenieść wysoką jakość znaną z wersji PC oraz dodać świeżości walkom czołgów. Cieszymy się, że wreszcie gracze na całym świecie będą mogli dosłownie położyć na World of Tanks Blitz swoje ręce.

World of Tanks Blitz mogą już pobrać użytkownicy iPadów (iPad 2 lub nowszy) oraz iPhone'ów (przynajmniej 4s). Grę znajdziecie w sklepie App Store.

Zobacz również: Nadciągają mobilni e-sportowcy

Podziel się:

Także w kategorii Aplikacje:

Kinetise. Polski start-up, dzięki któremu każdy może zrobić aplikację mobilną Appshaker Komórkomanii #88 - Angry Birds Epic, Lumosity, BallTune i inne Nowa Cywilizacja wkrótce trafi na nasze smartfony! Virtual City - znakomita gra ekonomiczna do pobrania za darmo na kilku platformach! Wygraj Galaxy S4 z aplikacją pyszne.pl! Asphalt 8: Airborne naszpikowany nowymi samochodami Jolla Launcher dla Androida już w przyszłym tygodniu. Czekam z niecierpliwością! Z Launcher - pomysł fajny, ale Nokia musi jeszcze nad nim popracować Filmy już dostępne w polskim Google Play. Fajnie, ale lepiej pójść do kina Appshaker Komórkomanii #87 - Sky Force 2014, Slido, 1Path i inne "For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play Graliśmy już w Godfire: Rise of Prometheus. Może być hitem! Z Yanosikiem teraz łatwiej nad morze Mobilne Electronic Entertainment Expo, czyli najciekawsze gry E3 Just Dance Now - smartfonowa rewolucja w tańcu Angry Birds Transformers - nowe wcielenie Wściekłych ptaków wkrótce Flick Soccer Brazil zagospodaruje twój czas w przerwie meczu Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Band Stars, 1Password i Red Bull Wallpapers Nowe Angry Birds z epickim rozmachem pojawiły się na rynku Appshaker Komórkomanii #86 - Hitman Go, Sunrise Calendar, Timberman i inne Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii Godfire: Rise of Prometheus to taki Wiedźmin 3 wśród gier mobilnych SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony Nasze ukochane Free 2 Play

Popularne w tym tygodniu:

Microsoft Edge zmierza na Androida i iOS. Jest i "nowy" Microsoft Launcher