Jak wymienić przycisk Home w iPhonie? [wideo]

fot. rapidrepair.com

fot. rapidrepair.com

iPhone (zwłaszcza 3G i 3GS) to z pozoru nieskomplikowane urządzenie. Opływowy kształt, trzy przyciski i koniec — żadnych więcej dodatków. Niestety zdarza się, że jedna z tych nieskomplikowanych rzeczy - przycisk Home — przestanie czynić swą powinność i trzeba go wymienić. Można wówczas oddać urządzenie do serwisu, gdzie za naprawę krzykną sobie niemałą kwotę lub podjąć się wymiany przycisku na własną rękę. Jeśli jesteś tym zainteresowany, to mamy dla ciebie 2 filmy, które instruują, jak dostać się do przycisku Home, wymienić go i z powrotem złożyć urządzenie.

Android uruchomiony na iPhonie

Jeśli nie czujesz się na siłach, to lepszym rozwiązaniem będzie oddanie urządzenia do serwisu, gdzie eksperci poradzą sobie z usterką. Jeśli jednak chcesz się tego podjąć, to podążaj dokładnie za autorem na wideo, ponieważ nawet najmniejszy błąd podczas wymiany przycisku może spowodować trwałe uszkodzenie telefonu.

źródło: beyouriphone.com

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store