Aplikacja Eurosport pobrana na iPhone przez 2 mln użytkowników

Aplikacja Eurosport pobrana na iPhone przez 2 mln użytkowników

Aplikacja Eurosport pobrana na iPhone przez 2 mln użytkowników

Wpis gościnny z AppleMobile.pl.

Wspólna oferta Eurosportu i iPhone’a przełamała barierę 2 mln odbiorców. Udostępniona 30 lipca ubiegłego roku darmowa aplikacja została pobrana przez tak liczne grono w nieco ponad 8 miesięcy.

Aplikacja Eurosportu, dostępna do ściągnięcia na stronie www.eurosport.pl, jest w pełni kompatybilna z iTunes, Apple Store, Web 2.0. Dzięki wygodnemu rozwiązaniu kibice mają dostęp do wyników uaktualnianych „na żywo”, informacji z ostatniej chwili, statystyk zawodników, tabel i szeregu inny informacji. Aplikacja ma wszechstronne możliwości i pozwala kibicom także na otrzymywanie selektywnych informacji, związanych z ulubioną dyscypliną sportową.

Laurent-Eric Le Lay, dyrektor zarządzający Eurosportu:

- Eurosport stale wprowadza innowacje z troską o zaoferowanie produktu najwyższej jakości w każdej z platform medialnych. Telefony komórkowe są wspaniałym nośnikiem pozwalającym nam docierać z informacjami ze świata sportu i wiadomościami z toczących się zawodów. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani przełamaniem bariery 2 mln, co jest świadectwem zaufania i dowodem na to, iż kibice doceniają markę Eurosportu.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!