Nokia Configuration Tool pomoże szybko skonfigurować telefon

Konfigurowanie pewnych funkcji komórki może być dla wielu osób żmudną i niekiedy trudną czynnością. Takimi własnie konfigurowalnymi funkcjami mogą być usługa MMS, skrzynka E-Mail, konfiguracja punktów dostępowych i wiele innych. Dla użytkowników wybranych* Nokii powstało wspaniałe narzędzie o nazwie Nokia Configuration Tool, którego zadaniem jest zarządzanie konkretnymi funkcjami komórki za pośrednictwem komputera.

Według producenta możemy konfigurować poszczególne funkcje:

  • Wireless LAN;
  • VPN;
  • VoIP;
  • Email;
  • konfigurowanie punktów dostępowych nawet dla kilku urządzeń na raz;
  • zarządzanie aplikacjami, kontaktami, wiadomościami itp., także z możliwością konfigurowanie kilku urządzeń na raz.

To wspaniałe narzędzie dla — jak wspomniałem — nieco mniej obeznanych 'w temacie' jak i tych, którym nie chce się konfigurować urządzeń jedno po drugim. Wystarczy posiadać zainstalowany pakiet Nokia PC Suite oraz mieć sprawne połączenie USB.

Obsługiwane urządzenia na dzień dzisiejszy to: Nokia E51, Nokia E52 PR 2.0 i nowsze, Nokia E55 PR 2.0 i nowsze, Nokia E60, Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E62, Nokia E65, Nokia E66, Nokia E70, Nokia E71, Nokia E72, Nokia E75 PR 2.1i nowsze, Nokia E90 Communicator, Nokia N97 i Nokia N97 mini.
Nokia Configuration Tool możemy ściągnąć bezpłatnie z tego adresu (ok. 25MB).

źródło: mynokiablog.com

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Life Tracker Pro+, czyli elektroniczny trener na smartfony Lumia jakich mało Live Game Board - kompleksowe podejście do rzeczywistości rozszerzonej Agents of Storm, darmowe freemium od twórców Alan Wake już w czwartek! RollerCoaster Tycoon 4 pojawił się na Androidzie NBA 2K15 już na rynku. Marcin Gortat jak malowany! Z wizytą w Tequilla Games - twórców EarthCore: Shattered Elements Angry Birds Transformers już w App Store. Premiera na Androida nieco później! Appshaker Komórkomanii #99 - Unmechanical, FIFA 15, Anomaly Defenders i inne Uwielbiasz South Park? Nadchodzi ciekawa propozycja od Zen Studios! ACEMusic Player to najładniejszy odtwarzacz na Androida? Pomóż w walce z rakiem, grając w grę mobilną! Wściekłe Ptaki nauczyły się grać w kosza. Gratka dla fanów NBA Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: ONE+ Launcher, Cars: Fast as Lightning i TouchPal Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu! W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store